Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirko. Pozwolę sobie zawołać tagi #normictwo #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki i #randkujzwykopem.

Czy mógłby ktoś podrzucić jakiś tutorial do randkowania? Aż taki przegryw ze mnie nie jest - byłem w dwuletnim związku, ale swoją byłą poznałem w czasie studiów, bo oboje mieszkaliśmy w akademiku i studiowaliśmy to samo, więc kontakt był przed ,,fazą związkową" niemal codzienny i tak w sumie to właściwie na żadnej takiej zapoznawczej randce z byłą nie byłem. Jakoś udało się przeskoczyć ten etap. Ale od czasu tamtego związku minęło sporo czasu.
A ostatnio poznałem fajną dziewczynę. Byliśmy na kawie, potem potańczyliśmy i pospacerowaliśmy. Na drugim spotkaniu jakieś piwko i rozmowy. Następnym razem kiedy będziemy się widzieć idziemy potańczyć do klubu. Fajnie się z nią rozmawia, podoba mi się, piszemy ze sobą na fejsie ale nie mam kompletnie doświadczenia w randkowaniu a moja inteligencja emocjonalna jest na niskim poziomie (tak przynajmniej, by wyglądało z ostatniej ankiety, która była gdzieś na wypoku (,) ). Skąd wiedzieć czy to jest to i czy są jakieś szanse na związek. Jakieś rady? Co robić? Tylko bez jakichś pua-mądrości

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 2