Wpis z mikrobloga

Kurde Mircy #muzyka help me. Czy ktokolwiek z Was przezywał taki moment wypalenia muzycznego? Coś z serii veni, vidi i nic mnie juz nie zaskoczy, nic mnie juz nie cieszy. Od 2 lat nie śledzę muzycznych nowości nie skrobluje #lastfm nie ''elektryzują'' mnie lineup'y festiwali ( ͡° ʖ̯ ͡°) pytam serio, bo mi troszkę smutno z tego powodu.


Wynieście mnie z tego muzycznego dna.
#help #logikarozowychpaskow #problemypierwszegoswiata
  • 19
@Kerrigan: w sumie nie lubie tylko hip hopu męczy mnie. opener, off, tauron, pohoda, audioriver, fmf, selector jak istniał, freeform festival, dour i milion innych koncertow. no wypaliłam się no. najgorsze jest to ze znajomi jaraja sie rzeczami ktore ja widziałam i słuchałam x lat temu i moze do dlatego tez.
@Cyckiem_w_twarz: tak, ale tylko odnośnie określonych gatunków, wtedy sięgam po coś innego a najlepiej innego i wcześniej niesłuchanego przeze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym roku też byłaś na Sacrum? M.in. rumuński spektralizm był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cyckiem_w_twarz: przypomina mi to trochę wypowiedź jednego użytkownika forum Masterfula, który stwierdził, że znudziła mu się melodia w muzyce... Ale to żaden problem. Myślę, że jeszcze sporo zostało do obadania. Jak wrócę do domu podrzucę ci parę ciekawostek ( ͡° ͜ʖ ͡°)