Wpis z mikrobloga

Oddawaliście kiedyś telefon do serwisu? Was też prosili o "zostawienie hasła"? Czyli historia naszej czytelniczki o tym, co serwisanci mogą robić z danymi klientów.

https://niebezpiecznik.pl/post/serwisanci-proszacy-o-haslo-i-niewyczyszczone-z-danych-telefony-zastepcze-czyli-historie-serwisowe-naszych-czytelnikow/

#telefony #serwisgsm #smartfon #iphone #android #niebezpiecznik #bezpieczenstwo #security
  • 4
@niebezpiecznik-pl: Ta, oddałem telefon z rootkitem. Potem wrocilem z kolegami. Katowice ul. 3 maja. Mogę dać kwity na ta sytuacje, bo w sumie była dość dawno ale mogę przeczesać dysk. RATa miałem akurat licencje dla kumpla wykupiona od t3 (#pdk), bo damsko męski sprawy, to użyłem hehe Z CIEKAWOŚCI jak mi moja #!$%@? ekran LG.
@niebezpiecznik-pl: Tak, oddałem razem z pinem. Nie wiem co tam nawet było dokładnie na telefonie, może nawet niewyczyszczona historia przeglądarki if you know what I mean. Tak czy owak, serwisanci nawet gdyby chcieli się dobrać do zawartości to nie mogli, bo poszła płyta główna i procesor, zatem musieliby najpierw to wymienić, na co nie wyraziłem zgody :D.