Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TLDR; - Definicją przegrywu jest skupienie 100% uwagi na tym żeby znaleźć pannę
To jest męski odpowiednik panienki która za wszelką cenę chce przychaczyć jak najszybciej dobrego męża.
Definicją mega przegrywu jest użalanie się nad sobą i zwalanie winy na wszystko i wszystkich dookoła (normalnych chłopów lub kobiety) tylko nie na siebie.
Definicją przegrywu zfrustrowanego jest bycie przegrywem i jednoczesny kompletny brak szacunku do kobiet (lub ludzi ogólnie)

Spirala zidiocenia kręci się coraz mocniej na tagu #rozwojosobistyznormikami mam szczerą nadzieję że 100% wpisów pod tym tagiem to trollowanie bo inaczej autorzy nadają się na terapię w szpitalu poważnie.

Ludzie wrzucają jakieś homoseksualne zdjęcia pisząc że ich jedynym celem jest odbyć stosunek seksualny z kobietą... W ogóle to już jest definicja #przegryw
Prawda jest taka że dla żadnego #wygryw czy tam normik czy jak go zwiecie nie jest celem zaliczanie panienek. Pomijam teraz wszelkiego rodzaju kouczów którzy faktycznie mogą takie bajki sprzedawać ale tylko dlatego że są tłumy ludzi którzy to kupują.

Pomijając kouczów którzy muszą być 10/10 bo to przyciąga widownie i inaczej nawet męskie przegrywy by ich nie oglądały to z ludzi których znam goście którzy mają taką super gadkę i każdy widzi że zajebiście sobie radzą i podbijają do każdej panny to są zwykle mega przeciętni 5/10 max. Po prostu mają tę pewność siebie którą wszyscy wyśmiewają.
Inna sprawa jest taka że taktyka sukcesu polega praktycznie zawsze na tym że podbijają w ciągu roku do 50 panienek z czego sukcesem kończy się 3 próby, i to jest właśnie to o co im chodzi. Są zadowoleni z życia.

Jeżeli dla kogoś celem życia albo chociaż celem rozmowy z każdą kobietą staje się jej zaliczenie to wpadł w spiralę przegrywu. Przy tak wielkiejfrustracji seksualnej jaka się tutaj objawia nie zdziwiłbym się gdyby jakaś komórka policji czy FBI obserwowała te wpisy żeby wyłapać potencjalnych przestępców seksualnych.

Pisze z anonimowych bo cringe jest tak silny że sam przed sobą się wstydze pisać na tak żałosnych tagach.

Nie rozumiem jak mężczyzna dorosły, taki 18+ może w ogóle obwiniać świat dookoła za bycie nieudacznikiem (nieudacznikiem w swoich oczach). Taka rada - kobiety nie lubią facetów użalających się nad sobą tylko takich co wezmą sprawy w swoje ręce i coś z tym zrobią.

Najgorsze jest to że te przegrywy myślą że wygląd, pieniądze itp są najważniejsze dla każdej laski i że bez tego to nie ma szans na dziewczyne bo niż demograficzny...
Tak jest sporo takich kobiet tak samo jak i facetów ale wejdźcie sobie na facebook i obczajcie znajomych a jak nie macie znajomych to popatrzcie na randomowych ludzi, nie takich chłopów 10/10 ani 8/10 tylko przeciętnych... co drugi w pewnym wieku ma laskę zgrabną i powabną i jakoś da się... Nie mówię że te typy są 2/10 chociaż i tacy się tam zdarzają ale sporo jest 5/10 a żeby z 2/10 dojść 5/10 to możesz mieć dowolnie pokiereszowany ryj i 160cm wzrostu a wystarczy trochę zrobić formy na siłce.

Albo wejdźcie na jakąś popularną stronkę z kamerkami na dział "couples" (tylko nie tą polską bo tam mało par jest) i zobaczcie że jednak co drugi aktor-amator to jest 5/10 a co druga pani jest sporo od niego ładniejsza. Da się?

Najbardziej mnie chyba rozwaliło jak ktoś wrzucił zdjęcie Nicka Vujicic na dowód tego że nie trzeba wygrać na loteri życia żeby być szczęśliwym - człowiek który urodził się bez rąk i nóg a ma ładną żonę i dzieci... a jakiś frajer pisze w komentarzu że pewnie wszyscy dokoła niego skakali więc miał w życiu łatwo... to już jest przypadek kliniczny i polecam dobrego psychoanalityka.

Rodząc się w Polsce wygrałeś na loterii życia jak to lubicie nazywać
Zarabiając 2000zł zarabiasz więcej niż 7 miliardów ludzi na świecie, a zarabiać 4-5k na rękę nie jest jakoś arcytrudno bez studiów jak się ma odrobinę zaparcia.
Jak uważasz że laski lecą na kasę to weź się w garść, zarób z 40k przez parę lat jak masz dziadowską pracę i nie umiesz znaleźć innej, pakuj się i jedź do somali, będziesz tam w top 1% i w końcu poczujesz się jak wygryw.

Wydaje mi się że cała ta moda na bycie przegrywem bierze się stąd że ludzie nie mają prawdziwych problemów więc wymyślają sobie fikcyjne a to że krzywy nos, a to że zakola, a to że cośtam... Problemy to jest rak, eksmisja, wypadek, kalectwo, etc a nie zakola.

Polecam Steve Buscemi przystojniak jakich mało, czy on jest przegrywem?
https://assets.goodstatic.com/s3/magazine/assets/550064/original/Steve_Buscemi_at_the_2009_Tribeca_Film_Festival.jpg=s1200x1200

Pozdrawiam
Pisał introwertyk 5/10 z zakolami na dobrej drodze do młodzieńczej łysiny jeżdżący 10 letnim najpospolitszym samochodem w ubogiej wersji, zęby krzywe, bez mieszkania w średnim wieku z dziewczyną 9/10 i z ciekawymi zainteresowaniami

#regresosobistyzprzegrywami #stulejacontent #tfwnogf #wygryw #przegryw #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
TLDR; - Definicją przegrywu jest sk...

źródło: comment_y1oogL2SxAL7qNKtyGX6FqN6MEZiF4Sn.jpg

Pobierz
  • 13
Jak uważasz że laski lecą na kasę to weź się w garść, zarób z 40k przez parę lat jak masz dziadowską pracę i nie umiesz znaleźć innej, pakuj się i jedź do somali, będziesz tam w top 1% i w końcu poczujesz się jak wygryw.


@AnonimoweMirkoWyznania: Taa i #!$%@?ą cię skasy, wyrżnie stado murzynów i zabije. Miałem taką myśl by wyjechać do Wenezueli bo właśnie przy takiej kasie można tam na
Najbardziej mnie chyba rozwaliło jak ktoś wrzucił zdjęcie Nicka Vujicic na dowód tego że nie trzeba wygrać na loteri życia żeby być szczęśliwym - człowiek który urodził się bez rąk i nóg a ma ładną żonę i dzieci... a jakiś frajer pisze w komentarzu że pewnie wszyscy dokoła niego skakali więc miał w życiu łatwo... to już jest przypadek kliniczny i polecam dobrego psychoanalityka.


@AnonimoweMirkoWyznania: reszta spoko, to #!$%@?, nie wiem
OP: @steve__mcqueen zdjęcie nie moje oczywiście tylko jakiegoś pana 4/10 z ładną panią

od razu odpowiadając na przyszłe pytania:
1. nie chodzi o to że mam bul dupy bo mam piękną bekę przez pół dnia dzisiaj na tych dwóch tagach
2. jak nie miałem dziewczyny to też nie byłem przegrywem, (da się tak)

@OgraniczonyNormik tak wiem czego oczekujecie bo piszecie o tym w internecie, odnoszę się do tych publicznie dostępnych wypocin