Gorące dyskusje ostatnie 12h

Znowu klient przytargał laptopa do naprawy, cały komputer zajebany syfem, jakieś organiczne resztki na klawiaturze i matrycy, śmierdzi tak że wietrzę serwis od godziny ale nadal czuć ten smród w powietrzu!

Dlaczego niektórzy za nic mają higienę i nie wstydzą się takiego syfu ludziom pokazywać?!! Sam klient też niezbyt "świeży".

Nie dam rady tego laptopa rozkręcić, chyba zadzwonię i powiem, że nie umiem go naprawić, niech zabiera to gówno!

Mirki z #naprawalaptopow i inne #pcmasterrace #it #komputery #laptopy też tak miewacie?
    A poniżej foto z mojego archiwum, to chyba numer jeden jeśli chodzi o syf! W rękawiczkach strach dotknąć.

#zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (78)

#testoviron #testo #humorobrazkowy #tworczoscwlasna #malarstwo

Szalom. Dziękuję za wszystkie plusiki pod moim "Nadejściem Pomarańczowego Króla".
    Nie spodziewałem się tak miłego odzewu od Was mireczki.

Wielu z was pytało o możliwość wydruku obrazu. Chętnie dostarczę, ale proszę, odpowiedzcie na kilka pytań, bym mógł spełnić Wasze oczekiwania co do obrazu.

Zrobiłem ankietę/formularz, gdzie zadaję parę pytań, oraz podaję wszelkie potrzebne informacje.

LINK DO ANKIETY/FORMULARZA https://goo.gl/forms/jhQpJfe0CcZpGUgx1

(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    pokaż całość

odpowiedzi (62)

#rozdajo #dieta #silownia
    Jako, że jeszcze nie mogę dźwigać i się dość nudzę to jutro popołudniu wylosuję osobę (jak będzie miljony plusów to szczęśliwców będzie więcej), której ułożę za darmo indywidualną dietę oraz dobiorę odpowiedni plan treningowy na siłowni. Zastrzegam sobie, że odmówię ułożenia diety, jeżeli występują jakieś poważniejsze problemy ze zdrowiem.
    Będziemy się kontaktować przez wykop/tel/fb co tam wam będzie najbardziej odpowiadać
    pokaż całość

odpowiedzi (129)