Wpis z mikrobloga

@rdy: Serio nie rozumiem jak można pozwolić, by nie było osobnej kolejki dla solo i zespołów, szczególnie w takiej grze jak OW gdzie masz pełno dzieci.
Przyjcie ci taki Kamilek z Pioterem wezmą Genjiego i Hanzo, nic nie grają i mają gdzieś, że potrzebujecie czegoś innego.

A tak btw powinny być rozdawane z marszu muty jeśli jakieś dziecko używa mikro.
@Krx_S: kiedyś grywałem 6stacki, było trudno bo zawsze miałeś 6stacka za przeciwnika, ale uczciwie bo wszyscy siedzieli na discordzie tu i tu i nie było #!$%@? że genji main

teraz 6stacki u przeciwników dobiera nawet jak grasz solo (rzadko bo rzadko, ale się zdarza), a przy 2-3queue to jest nawet już norma
@rdy też dzisiaj w goldzie podupadlem. Nie wycarrujesz sam, nie ma bata. Dva 4 złota, zero deathow, ale co z tego jak mcree ginie co drugie starcie. A ana zamiast wracać że spota bo 4 graczy nie żyje, to próbuje sił 1vs3. Też odstawilem rankedy trochę bo nie rozumiem jak mogę być w goldzie z tym samym sr co Te dzbany.
@rdy 50% winratio to trochę slabizna. Jakimi postaciami grasz? Dużo na voice się udzielasz? Bo jak zacząłem calle robić to dopiero zacząłem się piąć wyżej. Tylko trzeba też uważać co i jak się mówi, żeby plebs się tiltowac nie zaczął xd
@Piterovy: hog/zarya głównie, bo tymi postaciami da się zarówno tankować i #!$%@?ć :D Ale flexem jestem, mogę się na luzie dostosować

Pograłbym chętniej dpsami albo aną/zenem, ale jak widzę że payload nawet metra nie ujechał, a mój główny tank w formie reina #!$%@? się sam w 6 przeciwników to ręce opadają.

Z voice też jest ciekawie w platynie, patrzysz tabem - tracer ma ulta. Krzyczysz WAIT FOR GRAV a ta leci