Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ale mi się przypomniała imba. Kiedyś była taka akcja, że dwóch chłopaków zabiło młotkiem 18-letnią dziewczynę. Jakiś tam szum w mediach był, ale co najważniejsze w tej opowieści, to że jej profil fejsbukowy został oznaczony ku pamięci, czy jakoś tak, że jak się wchodziło na profil tej dziewczyny to było od razu wiadomo, że zmarła. Na ten profil weszły jakieś śmieszki od Hajsowników czy innej gównogrupy i zaczęli trollować, że dobrze że zdechła etc. Całość podobno czytali jej rodzice, więc mało śmieszne te ich śmieszki.
  W każdym razie jakiś gościu na darknecie zrobił screena postu jakiegoś trollo-cwaniaczka i wrzucił na prywatne forum. Generalnie wszystkim tam obeconym nie spodobało się obrażanie zmarłej dziewczyny (podobno ukradła jakieś pieniądze, no ale come on). Anony zaczęły stalkować tego trolla, ale było to ciężkie bo to był jakiś fejk profil z jakiś śmiesznym avatarem.
  Jak wiemy z reguły pod kontrami trolli internetowych ukrywają się jakieś stulejarze-przegrywy, tak było też tym razem. Napisał do niego z konta dziewczyny, że niby też troll konto, ale irl jest dziewczyną i zaproponowała wspólne śmieszkowanie etc. Zaczęli się dobrze dogadywać, po pół godziny miał już jego prawdziwy profil, który wrzucił na darknety. Dalej inna osoba miała fejk konto z miasta tego kolesia (był z Poznania), profil wyglądał legitnie na rekrutera, w każdym razie napisał do trolla internetowego z świetną ofertą pracy przy komputerze, praca zdalna, wysokie zarobki itp. Obecnie robią reserch i zbierają CV, szukają ludzi obeznaznych w internecie. Okazało się, że to jakiś 16 letni dzieciak, który nie ma nawet CV. Ten mu napisał, że może pracować u nich w wieku 16 lat, ale musi stworzyć CV i mu wysłać. Ten debil stworzył CV z jakiegoś szablonu, wpisał adres i wszystkie swoje dane i wysłał to anonowi.
  Anon w wątku napisał, żeby nie pisać do niego na fejsbuka, ani nie wzbudzać podejrzeń. Po kilkunastau dniach wrzucił zdjęcia tego chłopaka całego pobitego i skulonego na jakimś betonie.
  Ten chłopak pisał obrzydliwe komentarze pod zdjęciami tej dziewczyny, ale też mam mieszane uczucia co do nauczki, po co bić takiego gówniaka?
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • odpowiedzi (14)

 • odpowiedzi (5)