Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Coraz więcej Polaków uchyla się od szczepień.

  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jedyne co możemy robić to przyglądać się temu z boku i opisywać rzeczywistość. Jak zaczną się epidemie i umrą pierwsze niewinne dzieci nieszczepiący rzucą się hurtowo do przychodni i nadrobią te lata zaniedbań - tylko co to zmieni dla rodziców dzieci, które ucierpią w takiej sytuacji w pierwszej kolejności? A mowa oczywiście o tych, które są zbyt chore, żeby można je było szczepić. O tych, dla których stworzono solidarnościowy system szczepień - dla których odporność stadna jest jedyną ochroną przed chorobami. Warto o nich pomyśleć zanim odmówimy naszemu dziecku szczepionki “bo pani z grzywką na jutjubie mówi, że to zamieni je w cyborga”.

  SZCZEPCIE.SWOJE.DZIECI.

  Polecam poczytać Neuropę.

  #neuropa #medycyna #szczepienia #nauka #gruparatowaniapoziomu
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Jedyne medale z 62 osobowej kadry przywiozą skoczkowie, ja pierdole xD
  #skoki

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Aaa pijcie ze mną kompot. Szefowa przyjęła projekt wycieczki do Londynu dla moich podopiecznych z #pracbaza a było ciężko, bo to wiejska szkoła pełna uprzedzeń i zacofanego myślenia. Rodzice dzieciaków dali się przekonać, zaliczki pozbierane i jeśli kuratorium nie będzie miało obiekcji to zabiorę moje gownioki i pokaże im kawałek świata. Może któreś z nich zagustuje w podróżach? Może trochę im się horyzonty poszerzą? Najważniejszy pierwszy krok.

  #wygryw #podbaza #czujedobrzeczlowiek I trochę #podrozujzwykopem choć to tylko szkolna wycieczka dla dzieciaków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)