Wpis z mikrobloga

#pjongczang2018 hurr dur Grażyna kurłaaaa gotuj bigos bo nie wyczymie, polaki żadnego medalu, co za patałachy i ja mam za to płacić kurłaaaaaa kwii kwii kwii kurłaaaa do łopaty a nie na igrzyska kurłaaaaa. Przecie polsga to potęga sportów zimowych kurłaaaa powinno być 100 medali kurłaaaaa Grażyna
Kurłaaaa nawet w te czajniki nie potrafioo grać kwi kwii kwii kurłaaaa Stoch się skończył
Kurłaaaaa leśne dziadki z związku zimowego sportowego wywalić na zibity pysk kurłaaaa kwi kwi kwiiiii
Dej mjee bigosu bo pikawa mnie Zara siądzie kurłaaaaa
Za moje pieniądze se pojechali na wczasy kruła to tego ping ponga
przegrywają i jeszcze się cieszą kurłaaaaa kwi kwi

Tak widzę ból dupy wykopków....
  • 8
@xDawidMx ale mnie wkurza, że każdy ma oczekiwania z dupy wyjęte, a nie dostrzega tego, że u nas sporty zimowe to totalna nisza nie licząc skoków. Brak obiektów, hajsu mało, nie ma kogo szkolić etc.
Niech ludzie w końcu zejdą na ziemię a nie oczekują nie wiadomo czego.
@zieluch W moim mniemaniu finansowanie sportów z budżetu państwa to marnotrawstwo pieniędzy. Kolejne mordy do wykarmienia w zarządzach, biurach i innych stołkach które nikomu do niczego nie są potrzebne. Przecież #!$%@? idą na to miliony. A jak przychodzi do trenowania sportowców to nie ma kasy na trenerów, sprzęt, wyjazdy czy fizjoterapeutow xD

A jak już ktoś jest zdolny i ciężko pracuje, sam do czegoś dochodzi i zdobywa mistrzostwo Polski...
To w nagrodę