Wpis z mikrobloga

Kurde mirki mam chyba 6 zmysl. Wlasnie wracalem z sambodromu ok 22 i jakas malpa chciala mnie w potylice uderzyc. Akurat obrocilem sie w momencie zamachu dlonia i zdazylem uchylic. Skonczylo sie na zadrapaniu. Jakby ktos jechal do brazylii to polecam oczy dookola glowy i gaz pieprzowy do kompletu. Nie ma znaczenia ze oswietlona ulica,kordon policji na kolejnym skrzyzowaniu,ludzie wokolo, czy ze mam niemal 2m wzrostu. Wlasciwie to tyczy sie calej ameryki poludniowej i centralnej, moze poza urugwajem. Dla atencji ladna Pani z dzisiaj. Slaba jakosc, bo niestety glowny aparat sie popsul ;(
#brazylia #amerykapoludniowa #podroze
Pobierz jakubeskulap - Kurde mirki mam chyba 6 zmysl. Wlasnie wracalem z sambodromu ok 22 i j...
źródło: comment_KIWzE7TxvgpxSQMMugBEC0w0wudJlQ5a.jpg
  • 2
@jakubeskulap: Ameryka Południowa to jest dzicz, byłem raz i moje wakacje wyglądały raczej w schemacie plaża-hotel-plaża-hotel

znajomi co byli z nami chcieli trochę zabalować to po pierwszym piątku, kiedy koleżanka nie miała telefonu i wisiorka, a koledze grozili najprawdopodobniej #!$%@? i kosą w nery, a przynajmniej tak się domyślaliśmy, bo nie znamy portugalskiego, uznali że nasze nudne wakacje hotel - plaża jednak najbezpieczniejsze

karnawał w Rio wygląda fajnie tylko w teorii,
@niochland: chcialbym zeby bylo inaczej ..... jednak przyznaje niestety racje. Za dnia trzeba sie pilnowac, a co dopiero noca. Oblatalem ameryke centralna i poludniowa i moge polecic jedynie kolumbie,urugwaj i plaze w kostaryce. Najlepiej trzymac sie z daleka od duzych miast. Zreszta nie bez przyczyny na kazdym skrzyzowaniu policja z dluga bronia - czy to karnawal w Rio czy centrum w Bogocie.