Wpis z mikrobloga

Wałkowane wiele razy, przeczytałem ileś tam stron wstecz, ale nadal nie mogę się zdecydować
TV 55 cali, budżet do około 3k. Oglądanie tv, netflixy, HBOgo, youtuby, filmy w 4k i rekreacyjnie konsola jak trochę się odkujemy $$

W TV najbardziej mnie denerwuje rozmyty obraz przy dynamicznych scenach. Jeśli trzeba dorzucić to kwestia do zastanowienia
#telewizory #tv #4k
  • 4
@tomeczeq: film, nie TV z kablówki. W przypadku filmów DVD i wyższych (np. BR) telewizory mogą stosować różne tricki jaki "międzyklatki" (mnożenie, uśrednianie itp).
To już musisz chyba sobie naocznie obejrzeć co Ci odpowiada - najlepiej w markecie jakimś.
@RRybak: jestes pewny, ze za rozmyty obraz, za uczucie bolu glowy przy ogladaniu itd, nie odpowiadaja tez wszelkiej masci uplynniacze, procesory ruchu i caly ten badziew?

Przeciez odpowiednio regulujac sobei paskami z kazdego obrazu w TV (rowniez netflix i inne streamy) mozesz zrobic przyslowiowa opere mydlana.

@tomeczeq: na moje to kwestia odsiwezania matrycy i tutaj celowalbym w cos 100Hz, aczkolwiek w tej kasie i w tym rozmiarze, to chyba tylko