Wpis z mikrobloga

Jeżeli żydzi są tacy wszechmocni jak twierdzą często wykopki to dlaczego dali się wymordować? Dlaczego USA nie zgodziło się na wymianę węgierskich żydów za ciężarówki? Dlaczego RAF nie zbombardował krematoriów? Dlaczego Szmul Zygielbojm popełnił samobójstwo w Londynie? Dlaczego po wojnie musieli się użerać z postawieniem przed sądem byle strażnika? No dlaczego?
#zydzi #neuropa #pytanie
  • 55
@ZAWADIAK: Jeżeli uważasz, że żydzi sami doprowadzili świadomie do zagłady tylu swoich pobratymców to jednocześnie robisz z Niemców zmanipulowanych przez żydów idiotów, a nie twórców planu mordu. To jest właśnie proszę pana wybielanie.
Jeżeli żydzi są tacy wszechmocni jak twierdzą często wykopki to dlaczego dali się wymordować? Dlaczego USA nie zgodziło się na wymianę węgierskich żydów za ciężarówki? Dlaczego RAF nie zbombardował krematoriów? Dlaczego Szmul Zygielbojm popełnił samobójstwo w Londynie? Dlaczego po wojnie musieli się użerać z postawieniem przed sądem byle strażnika? No dlaczego?


@lakukaracza_: znalazłem eksperta który zapewne potrafi to wyjaśnić ( ͡° ͜ʖ ͡°) @mobilisinmobile
Dobrym przykladem są Niemcy - z jednej strony trzymają całą UE za mordę, a z drugiej strony są upadającym Kalifatem.


@prawa_reka_sorosa: Niemcy jeszcze nie są upadłym kalifatem, ale wszystko idzie w tą stronę. Pytanie do ciebie - czy uważasz, że w Niemczech było bezpieczniej zanim zaczęli przyjmować niekontrolowane hordy muzułmańskich imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu czy teraz jest u nich bezpieczniej z tymi przybyszami?
ale wszystko idzie w tą stronę.


@ZAWADIAK: Czyli co idzie? Wyjaśnisz? Jestem ciekaw w jaki sposob jedna z najwiekszych gospodarek na swiecie ma upasc.

czy uważasz, że w Niemczech było bezpieczniej zanim zaczęli przyjmować niekontrolowane hordy muzułmańskich imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu czy teraz jest u nich bezpieczniej z tymi przybyszami?


O który okres Ci chodzi, 2 wojnę światową, czy może zimną wojnę?
Jeżeli żydzi są tacy wszechmocni jak twierdzą często wykopki to dlaczego dali się wymordować? Dlaczego USA nie zgodziło się na wymianę węgierskich żydów za ciężarówki? Dlaczego Szmul Zygielbojm popełnił samobójstwo w Londynie? Dlaczego po wojnie musieli się użerać z postawieniem przed sądem byle strażnika? No dlaczego?

znalazłem eksperta który zapewne potrafi to wyjaśnić ( ͡° ͜ʖ ͡°) @mobilisinmobile


@BojWhucie: @lakukaracza_:
- bo jest zyd i zyd,
bo nie bylo amunicji precyzyjnej, a krematoria byly przy obozach gdzie mieszkala masa jenców, jak wyobrazasz sobie decyzje o zbombardowaniu obozu jenieckiego. tak powinni bombardowac tory, bo dokladnie znali ich ulozenie, to IBM pomagal w opracowywaniu systemu zarzadzania ruchem kolejowym do obozów koncentracyjnych w 1940 roku .


@mobilisinmobile: http://jonaszdrobniak.blox.pl/2011/06/Kryptonim-Jerycho.html

Jakoś nie przeszkadzało w zbombardowaniu muru więzienia w Amiens.
Czyli co idzie? Wyjaśnisz? Jestem ciekaw w jaki sposob jedna z najwiekszych gospodarek na swiecie ma upasc.


@prawa_reka_sorosa: USA by przetrwac musi wrócic do PAX americana, czyli Europa zaplaecze a nie konkurencja dla USA. Wiec musza oslabic niemcy, poprzez separacje z Rosja oraz najkorzystniej przezucenie na niemcy swojej fatalnego stanu gospodarki, Bardzo slaby Deutsche Bank - jest swietnym elementem odpalenia kryzysu. Wiec USA odpali ten bank, doprowadzi do kryzysu, obnizy warotsc
Czyli co idzie? Wyjaśnisz? Jestem ciekaw w jaki sposob jedna z najwiekszych gospodarek na swiecie ma upasc.


@prawa_reka_sorosa: Brak rąk do pracy a muzułmańskie hordy z Afryki i Bliskiego Wschodu nie chcą pracować tylko biorą socjal etc

O który okres Ci chodzi, 2 wojnę światową, czy może zimną wojnę?


Nie udawaj głupa. Chodzi o lata przed 2014rokiem i po kiedy nastąpiła największa fala przyjmowania niekontrolowanych muzułmańskich imigrantów z Afryki i B.W.
Pobierz ZAWADIAK - > Czyli co idzie? Wyjaśnisz? Jestem ciekaw w jaki sposob jedna z najwieksz...
źródło: comment_O79zR6lZGetldp3q3z7vkh2J4PTFpEsb.jpg
Ale widać, jak bardzo nie może ci to "przejść przez gardło".


@ZAWADIAK: Zastanawiam sie kiedy do Ciebie dotrze, ze Niemcy w przeszlosci byly wielokrotnie w wiekszym gównie niż teraz. Nie dość ze nie upadły, to na dodatek zostaly jedna z najwiekszych gospodarek swiata.

Wybacz ze nie wierze w upadek Niemiec, tylko dlatego ze przyjęli duze ilosci imigrantów.

Nie udawaj głupa.


Dlaczego prawaki na wykopie, nie potrafią dyskutowac bez obrazania drugiej osoby?