Wpis z mikrobloga

@ninetyeight: Wynajmowałem z Autoreisen. Nie najtaniej ale uczcziwe warunki ( odajesz z takim samym poziomem paliwa), i co ważne można zapłącić kartą debetową. Mogę szczerze polecić bo wszystko było ok. Jedyne co mogę doradzić to wziąć samochód z mocniejszym silnikiem, bo moja polówka ledwo dawała radę pod górę :p
@ninetyeight: również polecam autoreisen, bezpłatne odwołanie rezerwacji, ale trzeba płacić kartą kredytową lub debetową na lotnisku, jak zdawaliśmy auto po urlopie, to tylko wrzuciliśmy kluczyki za okienko i tyle, nikt nic nie sprawdzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ninetyeight: Ja również polecam Cicar, płaciłem gotówką przy wypożyczeniu plus chyba 20 euro, bo było pół baku. Żadnej kaucji czy danych z karty nie zbierali. Oddalem z pustym bakiem bardzo rano, nikt auta nie sprawdzał, kluczyki wrzucało się w kopercie do ich biura. Samochód czysty, bez usterek, ja polecam.
@qwaq rezerwowales moze z odbiorem w hotelu ? Czy w oddziale?
Normalnie zarezerwowales na stronie i placiles tyle samo co mialo byc? Bez zadnych dodatkowych kosztow?
@wonzki: Odbiór miałem z lotniska, normalnie jest parking piętrowy połączony z lotniskiem, płacisz z auto i dostajesz kluczyki oraz numer miejsca parkingowego, na którym stoi. Co do kosztów to dokładnie tyle ile podczas rezerwacji plus te 20 coś euro za paliwo, które było w baku, żadnych dodatkowych kosztów nie było za wiek kierowcy, drugiego kierowcę itp. co jest dość częste w przypadku wypożyczania auta.