Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #tfwnogf

Gdzie mogę zabrać niedawno poznaną dziewczynę?

Byłem już jej osobą towarzyszącą na weselu, gdzie dużo z nią tańczyłem i nic nie piłem, wziąłem ją do fajnej ciekawej kawiarni, byłem u niej na herbatce, zabrałem ją do kina, ale nie mam żadnych innych pomysłów. Nie chcę okazać się nudziarzem i chciałbym pojutrze znów gdzieś z nią wyjść, ale zupełnie nie mam pojęcia, gdzie. Staram się jak mogę by była wesoła, umiem ją rozbawić żartami. No zależy mi na niej i chciałbym ją do siebie przekonać żeby ten płomyk nadziei nie zgasł. Taka relacja to dla mnie- dotychczas przegrywa- nowość. Dziewczyna jest taką zwykłą dziewczyną jak wielu by określiło, nie żadnym karyńskim czy instagramowym lachonem, za którym ugania się sznur facetów. Mi się bardzo podoba i nie wiem co robić dalej by stopniowo zaczęła sama wykazywać inicjatywę, żeby nasza relacja się jakoś utrwaliła.
  • 16
@Wykopus_Mirkus_Rex: Dodaj jeszcze, w jakim mieście. W Krakowie na przykład najlepsze randki są w Muzeum Narodowym, przysięgam. Jeśli pójdziesz sobie w południe na jakąś stałą wystawę, zobaczysz, że absolutnie nikt tam się nie kręci - ani ochrona, ani zwiedzający. Do tego jest mnóstwo zakamarków, w których możesz złapać za rękę czy napić się wina "na przypale" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Caarolin: nie wiem czy w ogóle wykazałaby inicjatywę gdybym przestał pisać, wydaje mi się, że się ze mną dobrze bawi, a jednak ona pierwsza nie napisze, chociaż rozmawialiśmy, że wstępnie chciałaby wyjść gdzieś znowu w weekend

nie wiem co robić, zawsze mnie to martwi gdy to ja muszę pisać pierwszy żeby się coś działo
@Wykopus_Mirkus_Rex
Są różne typy kobiet. Może trafiłeś na tak zwaną "szarą myszkę", naprawdę nieśmiałą.

"nie wiem, czy w ogóle wykazałaby inicjatywę gdybym przestał pisać"
To przestań pisać i obserwuj. Nawet jak jest zainteresowana, i nie napisze - to ją olej. No chyba, że lubisz tylko Ty wykazywać się inicjatywą i gustujesz w księżniczkach?

Musisz sam ogarnąć, czy ona traktuje Cię jak "zabawiacza", czy chce z Tobą coś więcej.

I nie daj się