Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, przewoziłem komputer i po pierwszym razie wszystko działało jak należy, teraz podłączyłem go spowrotem w domu i nie ma reakcji z monitorem ani karta graficzna ani zintegrowana, wiatrak na karcie sie kręci na monitorze po włączeniu i wyłączeniu pokazuje sie to co na dole widzicie(zmiennie digital z analog), jak myślicie coś #!$%@?ło? Poluzował sie jakiś kabelek czy co? Pic w komie komputera jeszcze #pcmasterrace #komputery #informatyka
Pobierz Mori33 - Mirki mam problem, przewoziłem komputer i po pierwszym razie wszystko działa...
źródło: comment_b298IRuUdVa0oJMA685xMAHX1wT1P6ji.jpg
  • 18
@r3pcak: @BrainPhucker: nic nie zmieniałem odłączyłem kompa i jechałem z nim 12h ale był miedzy walizka a pościelą wiec raczej niż poważnego sie nie stało, mógł podskoczyć na paru dziurach ewentualnie. Po kliknięciu f2 dalej miga jakby był wyłączony komp, podłączyłem teraz do telewizora komputer i tez nie ma żadnej reakcji, jedyna reakcja była jak wyciągnąłem ram ale i tak po f2 było to samo
@Mori33: To może spróbuj wyciągnąć kartę graficzną, przeczyścić styki i włożyć z powrotem. Możliwe, że styki karty pod wpływem drgań i przeciążeń nie łączą.
@r3pcak: komp podłączony do telewizora tez nie działa, wyłączyłem kompa wyciągnąłem baterie włożyłem włączyłem dalej to samo, zabieram sie za czyszczenie karty daje znać czy pomogło
@r3pcak: @BrainPhucker: @Zbrodniarz_Wojenny: @pandakk: @Fides_Inversa: @bthzz: @pwn3r: Ogólnie #!$%@?łem się i poszedłem do somsiada bo to informatyk stary ( ͡° ͜ʖ ͡°) ALE jego żona powiedziała, że będzie około 18 także się #!$%@?łem, wyjąłem całą płytę główną, rozkręciłem kartę graficzną, przedmuchałem wszystko sprężonym, potem miałem batalię z włącznikiem, ale również mirko nie zawiodło, chwila prawdy odpalam kompa i... ku mojemu zdziwieniu