Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś konto na coinbase i jego rachunek został obciążony ponownie?

Patrzę rano na konto a tam 2 transakcje ze stycznia na tę samą kwotę wyszły z mojego konta po czym wróciły. Bank sobie zabrał prowizję od przewalutowania, straciłem na kursie oraz dostane prowizję za użycie karty za granicą. Miał ktoś podobny przypadek? Sprawa w banku została zarejestrowana, jednak wypierają się wszystkiego. Twierdzą, że mam subskrypcję karty ( kartę usunąłem 2 tyg temu), a i tak zrealizowano nieautoryzowaną transakcję... Co zrobiliście?

A tutaj rekordzista :
https://www.reddit.com/r/CoinBase/comments/7xsyf4/17x_charges_nope_i_just_got_hit_with_50_count/?limit=500
#kryptowaluty #coinbase
  • 10
@devones: Zgadzam się, jednak chciałem "wypróbować" coinbase nie zakładając karty walutowej.
Mógłbyś doprecyzować o co chodzi z chargeback? Kasa na konto wróciła, jednak została pomniejszona o prowizję dla banku za przewalutowanie itp.
@devones: jasne, wszystko rozumiem tylko w tym przypadku ja się o to nie prosiłem, a co najważniejsze żadnej autoryzacji nie robiłem. Kartę usunąłem 2-3 tyg temu
@Kielux tak, ja. Coinbase poleci kontaktowac sie z bankiem. W banku otworzyli sprawe o dispute i w ciagu 5 dni powinienem miec kase. Warto zwrocic uwage ze nr orderu jest taki sam co sugeruje pomylke ze srtony coinbase