Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (4)

Nadszedł czas na skromniutkie przedświąteczne #rozdajo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    Mam dla was komplet (6szt) dość niecodziennych bombek choinkowych, które sam własnoręcznie wykonałem z papieru perłowego.
    Spędziłem nad tym sporo czasu i chciałbym ten owoc moich starań ofiarować wam :)
    Więc Mirku/Mirabelko jeśli chcesz zawiesić takie dziwaczne kuleczki na swojej choince zaplusuj ten wpis.
    Losowanie z puli plusujących poprzez mirkolos w najbliższą niedzielę między 20-21.
    Zielonki z minimum 7 dniowym stażem konta mogą brać udział. Wysyłka na dowolny paczkomat na mój koszt

P.S Jeśli jakimś cudem ten wpis uzyska więcej niż 200 plusów do losowania trafi drugi zestaw w innym kolorze ʕ•ᴥ•ʔ

pokaż spoiler kilka zdjęć w komentarzu

#rekodzielo #diy #rozdajo #zadarmo #ozdobyswiateczne #choinkowe #swieta #chwalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

Wiecie co jest najlepsze w aferze euroweek? Najlepsze jest to, że gdyby moderacja nie usunęła znaleziska z głównej to nikt z wykopu by się tym nie przejął i mirki by zapomnieli. Ale dzięki naszej kochanej moderacji, posypały się bany, wykopki zaczęli kopać coraz to głębiej, węszyć i szukać dowodów. Inni się tym zainteresowali i cały wykop(i nie tylko) wrze, a w dodatku wychodzą nowe informacje potwierdzające hipotezę, że dziewczyny na tych obozach mogły być molestowane. Dziękuję państwo moderacja, nie zawiedliście i tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #afera #euroweek #moderacjacontent pokaż całość

odpowiedzi (11)