Wpis z mikrobloga

@wyjde_z_przegrywu: Nie jesteś sam - przegryw to nie tylko domena niebieskich. Różowa. lat 27, sytuacja kopiuj-wklej.
Całe życie #foreveralone, friendzonowana przez niebieskich. Dobra kumpela do pogadania o grach, ale nic ponadto. Kiedyś się tym bardzo przejmowałam, teraz staram się na to nie zwracać uwagi bo, od tego to co najwyżej depresji można dostać.
Moja babcia mówi tak: "Kto jest komu przeznaczony, ten na drodze rozkraczony". U niej się to sprawdziło
@wyjde_z_przegrywu: Szczerze, tindera jeszcze nie próbowałam. Kilka lat temu zniechęciłam się do portali randkowych. Co do gier - wszystko co ma ciekawą fabułę jest miodne, nie ma konkretnego gatunku. Co do tytułów które szczególnie długo katowałam Skyrima, Mass Effect, Assasins Creed. Dalej chociażby świetny był dla mnie Bioshock. Sporo czasu spędziłam grając w Wiedźmina (wszystkie części), a tak zupełnie na świeżo to z dwa tygodnie temu skończyłam tryb fabularny w GTA
@Celty: rozowe nic nie musza robic, zeby miec niebieskiego. Do tego mamy niz demograficzny gdzie mamy wiecej niebieskich od rozowych (nie chodzi o dane ogolne a konkretnego wieku czyli 18-30)... #!$%@? byc niebieskim.

No tez lubie te gry, szczegolnei BioShocki i GTA. Choc widze glownie tytuly na PC, czyli mustardrace XDDD ( ͡ ͜ʖ ͡)
@wyjde_z_przegrywu: Z tytułów konsolowych, dawno dawno temu jak miałam jeszcze PS2 to katowało się God of War i to było piękne. ()

A wracając do tindera - do owego cuda potrzebne są zdjęcia. A tak szczerze mówiąc, niezbyt lubię sobie takowe robić. Bardzo krytycznie do nich podchodzę. Dlatego na fb ciągle triumfy święci jedno i to samo sprzed kilku lat. A niebieskich niby więcej, ale
@wyjde_z_przegrywu: Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale musisz zmienić sposób myślenia. Miej głęboko w czterech literach co mówią o tobie inni, nie przejmuj się nimi. Nigdy wszystkich nie zadowolisz, a dołując się w ten sposób tylko spadasz po spirali w stulejarstwo. Znajdziesz w końcu swoją różową, a wtedy wszystkim niedowiarkom gęba się zamknie.

____________________________
Taki ze mnie psycholog, a sama ostro piwniczę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)