Wpis z mikrobloga

Ludzie myślą, że mają jedno życie, ale to nieprawda, masz dziesiątki, jeśli nie setki żyć. Inna szkoła, inna praca, inna bliska osoba i zawsze możesz wejść z czystą kartką. Niektórzy zawsze idą z tą samą, brudną, pobazgraną i ciągle narzekają, np tutaj na wykopie. Fajnym przykładem są studia, nowi ludzie, często inne miasto, nowe wyzwania. Większość ludzi, których spotykasz nic o tobie nie wie, ty nie wiesz też nic o nich. Możesz być kim chcesz, fajna sprawa, co nie? :) To nie jest tak, że nagle wszystko się zmieni i wszystko się uda, to tak nie działa. Ale po kilku takich mini życiach i chęciach napisania czegoś fajnego, obudzisz się za kilka lat innym człowiekiem. Potem spotkasz kogoś znajomego i powie ci "kurczę ale ty się zmieniłeś". Tu nie chodzi o to, żeby kogoś udawać, bo to nie wyjdzie, chodzi by się zmieniać. Lepiej być chyba w 97% przegrywem i w 3% Fredem Asteirem albo Tommy Lee Jonesem w Ściganym, niż cały czas tym samym narzekającym 100% przegrywem. Nim się zorientujesz proporcje będą 70% do 30%, a kto wie co będzie dalej? dobrego dnia :) #coolstory #motywacja #przegryw #wygryw
  • 17
@twardy_i_sztywniutki: Zazwyczaj to kwestia zaniedbania a nie bycia brzydkim z przyrodzenia, ale pewnie zaraz twoje ego wzniesie larum "Ja nie jestem zazwyczaj, ja mam najgorzej hurr durr" xD Przeanalizuj czym się różnisz od przystojnych gości. Może masz pryszcze, zakola, jesteś suchoklatesem? Ok. to czemu nie zaczniesz ćwiczyć? Wtedy będziesz fit anonen z pryszczami i zakolami i już kilka punktów wyżej w skali ruchenszteina. Etykietowanie się jest wygodne, bo stwierdzasz "ja już