Wpis z mikrobloga

R. 24 Warszawa

Zgłoszenie nr 219 z dnia 2018-02-18 17:22:03

Imię: R.
Wiek: 24
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Kończę studia na pw, kierunek raczej mechaniczny, ale po tych paru latach zdecydowanie stwierdzam, że dość mocno się pomyliłem z wyborem. Pracuję w IT jako deweloper, bo więcej płacą. Przyjechałem do Warszawy po liceum, ale nie przywiązałem się szczególnie. Byłem w kilku miejscach w Europie, w części z nich podobało mi się bardziej niż w Polsce. Wydaje mi się, że choć jestem spokojnym i w miarę rozważnym człowiekiem, to staram się być zdecydowany. Wolę podjąć złą decyzję niż zastanawiać się w nieskończoność.

Wygląd
188cm, waga pomiędzy 85-90kg. Zwykłem ćwiczyć na siłowni przez jakiś czas, sylwetka raczej normalna. Mam brodę, noszę okulary. Staram się ubierać schludnie, trochę mniej sportowo, nawet na co dzień. Nie lubię sneakersów, nie nosze wcale takiego obuwia. Lubię swetry, trochę wytarte od użytkowania ubrania. Mam czerwony plecak z Hong Kongu. Może kiedyś zdecyduję się na tatuaż.

Zainteresowania
I like trains. Serio, uwielbiam jeździć koleją. Przejechałem pociągiem Europe od Lizbony do Warszawy. Kiedyś chciałbym pojechać transsybem z Moskwy do samego Pekinu. I całą Japonię przejechać kiedy akurat zakwitną wiśnie. I pewnie jeszcze kilka innych tras by się jeszcze znalazło. Poza tym lubię języki, znam hiszpański, po godzinach uczę się francuskiego. Znam tuziny ciekawostek lingwistycznych, o ile tylko ktoś jest na tyle nierozsądny, że zechce słuchać. Lubię czytać, od dziecka siedziałem w fantastyce, teraz fascynuje mnie głównie XX wiek: Proust, Camus, Orwell, Faulkner... O tym też właściwie mógłbym mówić godzinami. Kiedyś byłem całkiem niezły w piłkarzyki. Do tego gram w gierki na laptopie.

Czego oczekuję?
Oczekiwałbym nieoczekiwania ode mnie chodzenia po klubach pełnych ekstrawertyków. Przerabiałem kiedyś ten temat i zdecydowanie to się nie uda. Raczej wszystko mi jedno jak wyglądasz, jeśli masz do powiedzenia coś ciekawego. Byłoby jednak fajnie, gdybyś była zadbana. A jeśli lubisz kawę i przesiadywanie w kawiarniach, to już zupełnie świetnie.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Spacer + kawiarnia, nic więcej mi nie potrzeba.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Piję bardzo okazjonalnie, nie lubię piwa. Z innych używek tylko Internet. Ślub - tak, ale gorzej z kościelnym, dzieci - tak.

Kostkę Rubika układam w mniej niż pół minuty.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - R. 24 Warszawa

Zgłoszenie nr 219 z dnia 2018-02-18 17:22:03

Imię: ...
źródło: comment_GmBCUE4OnNprLwBbNak1pSsQhiISB2MD.jpg
  • 2