Wpis z mikrobloga

Szanowni miłośnicy spacerów wyczynowych "Yorkshire Mirko Chodziarstwa Amatorzy" ( w skrócie "Ymcha" ).

Po niedawnym sukcesie zdobycia szczytu Mam Tor nie opadły jeszcze emocje a już trzeba zacząć szykować się na kolejną wyprawę.
Obiektem marcowych zmagań będzie wzgórze Lost Lad (518m.), które według legendy zabrało życie młodego pasterza ze wsi Derwent, którego ciało znaleziono dokładnie na szczycie.

Szlak, który tym razem będzie nieco dłuższy (14km - 4 godziny marszu) wiedzie nie tylko zboczami, ale również wzdłuż akwenów wodnych oraz lasem rozpocznie się na parkinguFairholmes 17 marca o godzinie 9:30

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

---
Oficjalnym tagiem klubu jest #ymcha. Dodajcie go do obserwowanych by łatwo być informowanym o najnowszych wydarzeniach, zadawać pytania oraz prowadzić dyskusje
Założenia klubu są proste. Aktywne spędzanie wolnego czasu poprzez piesze wycieczki w najpiękniejsze zakątki #yorkshire omijając utarte szlaki.

Więcej szczegółów już wkrótce.

#yorkshire #uk #ymcha

@Ja-qb @Chmurkins @menelus @adekad @Yoshik @czubaba
Pobierz zomowiec - Szanowni miłośnicy spacerów wyczynowych "Yorkshire Mirko Chodziarstwa Amat...
źródło: comment_SpTWG6V5eRaPJwnw65S0ePQCBE3eL8oT.jpg
  • 11
@rebmib to. Jedyny termin w całym marcu który mam. Wolny :( a chciałbym być obecny na wyprawie którą sam organizuje. Kwiecień będzie busy ( przynajmniej 2 wypady a. Możliwe 3) to napewno się zgra:).. Weź zamień z kimś sobotę i idź za. Niego w niedzielę? :)