Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: Jakim kretynem trzeba być, jak trzeba być nie doinformowanym by stwierdzać, że PIS jest winny obecnej sytuacji.

Cały cyrk od lat narastał. Wpierw Niemcy po wojnie rozpoczęli program "stopniowego zdejmowania z Niemiec odpowiedzialności za zbrodnie II WŚ. Tym samym każdy używa zwrotów "NAZIŚCI", zamiast Niemcy w odniesieniu do II Wojny światowej.

A później w 1996 przewodniczący Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires, ogłosił:

Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce
> Stwierdzanie faktu, że byli Polacy, którzy współpracowali z Niemcami

Brawo! Odważnie! Tak trzeba!

> Stwierdzanie faktu, że byli Żydzi, którzy współpracowali z Niemcami

SKANDAL ANTYSEMITYZM KOMPROMITACJA BRAWO POLSZA JA #!$%@?

xD


@Emes91: ale kto tak twierdzi? Bo chyba sobie tworzysz chochoła i go nokautujesz. Nie widziałem nigdzie żeby ktoś tak twierdził, a problemy z zagranicą są takie, że PiS kompletnie nie umie w dyplomację i #!$%@? wszystko na każdym kroku.
@rybsonk:

Prezydent Izraela Reuwen Riwlin skrytykował wypowiedź polskiego premiera Mateusza Morawieckiego w Monachium, nazywając ją "nowym dnem" i ocenił, że światowych przywódców należy edukować w kwestii Holokaustu.

- Mówienie, że nasi ludzie kolaborowali z nazistami, jest nowym dnem - stwierdził Riwlin, zwracając się do głównych przedstawicieli żydowskiej diaspory, biorących udział w konferencji w Jerozolimie. Jego wypowiedź przytoczył wczoraj późnym wieczorem portal Times of Israel.

- Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek musimy pracować,
@Towarzysz_Moskwin: Od typowe zwierzątko. Masz RFN, po wojnie wszyscy cie nienawidzą. Wszystkim na świecie kojarzysz się z nazistami, mordami, wojną ze światem. Co robisz? Zaczynasz działać na rzecz umniejszenia takiego wizerunku. Pierwszy sposób: rozcieńczanie odpowiedzialności: "nazistami byli przecież też: włochy, Japończycy, Węgrzy itd."

Drugi sposób: "Nie wszyscy Niemcy byli nazistami"

Trzeci sposób: "Byli Niemcy co przeciwstawiali się NAZISTOM - (nie Niemcom oczywiście)"

Czwarty: "Nagrajmy serial, gdzie IIWŚ to była normalna wojna,
@Towarzysz_Moskwin: A do wypowiedzi Israela Singera się nie odniesiesz? Rozmawiając z tobą można odnieść wrażenie, że nie ma poważnych państw, którymi rządzą poważni ludzie i kompletnie nie realizują swoich interesów.

Pewnie w PRL to rządził rząd kompletnie nie zależny od Rosji. Byliśmy sojusznikami z niedoszłym agresorem niee?

A atak na stacje w Gliwicach, który został wykonany przez niemców w ogólnie nie miał miejsca. TEORIA SPISKOWA.

Historia toczy się intrygami, spiskami, rozdawaniem
@Towarzysz_Moskwin:

A ty odniesiesz się do słów głowy państwa niemieckiego


A ty odniesiesz się do braku występowania w powszechnych mediach określeń "niemiecki" w stosunku do zbrodni dokonanych przez Niemców? Zamiast tego używa się "nazistowskie"

To że Angela Merkel wypowiedziała się słusznie, oznacza że magicznie środowiska w Niemczech działające na rzecz umniejszania znaczenia Niemiec w zbrodniach okresu II wojny światowej nagle przestają magicznie istnieć? A efekty ich działalności już nie wirują po
@Metzger3: "A prócz zabawnego filmiku, parodiującego stosunek zwykłych Niemców do II wojny światowej? Czy w twoich urojeniach pomijasz wszystko do czego nie można się przyczepić. Jedyne "więcej, więcej". 

No jak dotąd jedynym twoim źródłem jest w/w filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"A ty odniesiesz się do braku występowania w powszechnych mediach określeń "niemiecki" w stosunku do zbrodni dokonanych przez Niemców? Zamiast tego używa się "nazistowskie"

A dowodem
@Towarzysz_Moskwin: A teraz przeanalizujmy trochę.

@rybsonk: zapytał o źródło

Zacząłem szukać, bo temat lata temu wałkowałem.

@Towarzysz_Moskwin: Ty z kolei udzieliłeś się w dyskusji, że Angela Merkel wygłosiła przemówienie.

W odpowiedzi do twojego wpisu dałem ten filmik, do którego stosunek już opisałem wyżej.

I teraz ty mi wysmażasz, że na dowód rybsonkowi daje ten filmik?

I kto tu ma urojenia.

Mam dosyć dyskusji z tobą, z takim osobnikiem gryzącym