Wpis z mikrobloga

GBTPC


@konto_zielonki: da się wgrać bez problemu język PL. Ja zastanawiam się obecnie nad Air'em, ale rozważam też zakup wersji PRO - choć tu wyjdzie ponad 600 zł drożej. Ktoś ma PRO i może się wypowiedzieć?
@Pirzu: witaj kompanie moich browarów w sobotnie wieczory :D mam pytanie odnośnie problemów z temperaturami w modelu PRO. Na forum NHL pojawiły się komentarze, w których autor nawet zwracał kompa do GB. Gdybym brał to z płatnością PP (zawsze to 6 msc realnej gwarancji). Wytrzyma ten laptop z 6h przy otwartych wielu kartach przeglądarki i WinSCP, Filezilli, Slacku, RDP, YT w tle?
@Pirzu: Majster, tylko to prawie 3200 cebulionów wychodzi za lapka bez gwarancji praktycznie. To już nie wiem czy bardziej nie spyla się kupić Macbooka Air za 3700 z roczną gwarancją.
@gpawelpl: Gwarnacja jest, zazwyczaj wywalczysz zwrot $$ częściowy :) Możliwe, że się bardziej opłaca ale ja sam nie lubię macbooków :P ale ktoś już może mieć inaczej :) Ja mam Notebooka pro jako swojego laptopa i jestem zadowlony
@Pirzu: miałem Aira, i w sumie Cortland nie uznał mi gwarancji na strzelajacą obudowę (,) podesłał byś Majster jakieś realne fotki tego lapka jak w codziennym użytkowaniu wygląda? Bo filmy są bezapelacyjnie ok ale na kamerowaniu panie to różnie to oddaje realny wygląd :)
@wykopowy_brukselek: nie, wszystko jest po chinsku. nie wiem czy da sie wgrac pl jezyk, ja robilem dormata i klucz sam sie aktywowal. ale offica nie mam juz(jest spisob na zachowanie licencji na office zobacz na necie)