Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu nurtuje mnie takie pytanie.

Jak wszyscy wiemy, najcześciej drugiej połówki szuka się po wyglądzie, nie jest to żadną tajemnicą, że pierwszą rzeczą jest właśnie wygląda.

No i mamy tak:
Niebieski szuka ładnej różowej.
Różowy szuka przystojnego niebieskiego.

A jak to wygląda w związkach homoseksualnych?

Nie, to nie bajt, po prostu ciekawi mnie to.

No bo patrzcie. Oglądając zdjęcia z parad czy ogólnie tam gdzie się pojawiają pary homoseksualne zazwyczaj wygląda to tak:

Ładna różowa + jakaś gruba, zaniedbana, 1/10 locha. Wiecie, te feministyczne "nie, ty zrób mi kanapkę" i ogólnie kudły pod pachami, gówniane tatuaże, okropne fryzury albo w ogóle #!$%@? na łyso no i zresztą sami wiecie jak wygląda taka typowa feministka-lesbijka. No ale w wielu przypadkach jej partnerką jest taka niczego sobie dziewczyna.

Nie mi oceniać, ale po prostu chciałbym się dowiedzieć, czy w związkach lesbijskich wygląd schodzi całkowicie na drugi plan, czy jest was tak mało że bierzecie co popadnie? Czy to może tylko na pokaz?

Bo z drugiej strony mamy gejów. I tutaj sytuacja wygląda o wiele inaczej.
Geje zaś w przeciwieństwie do lesbijek to nieźle wyglądający mężczyźni(no homo) chodzi mi o to, że zadbani, w dobrej formie i ogólnie widać że przykładają wagę do swojego wyglądu.

I tutaj jak w przypadku kobiet, moje pytanie brzmi, co z tymi gejami-grubasami? Tymi zaniedbanymi tak jak heteroseksualni faceci, co jedynym celem w życiu jest harnaś po robocie na budowie i kebab na obiad? Chodzi mi o tych stereotypowych grubasów-przegrywów.

Mają tak samo przerąbane w szukaniu związku jak normalne grube przegrywy? Czy w środowisku homo jest im łatwiej?

Od razu odpowiem na pytanie, które się pewnie pojawi.

Nie, nie jestem grubym przegrywem, którego nie chce żadna kobieta, który pomyślał sobie że może w środowisku homoseksualnym miałby większe szanse na związek ( ͡º ͜ʖ͡º)

Taka zwykła, ludzka ciekawość.

#zwiazki #seks #homoseksualizm #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 13
Ładna różowa + jakaś gruba, zaniedbana, 1/10 locha

Geje zaś w przeciwieństwie do lesbijek to nieźle wyglądający mężczyźni(no homo) chodzi mi o to, że zadbani, w dobrej formie i ogólnie widać że przykładają wagę do swojego wyglądu.


@AnonimoweMirkoWyznania: po tym co napisałeś widać, że nie znasz żadnych homoseksualistów, a swoje obserwacje opierasz na stereotypach
co z tymi gejami-grubasami?


@AnonimoweMirkoWyznania: Haha to mnie rozwaliło, poprawiłeś mi humor thx, bo ostatnio mam #!$%@? już jakiś miech ( ͡º ͜ʖ͡º) w ogóle jak można pchać siurka tam gdzie on robi kupę? XD wolałbym już być samotnym niż jakimś eksperymentującym desperatem XD

Nie, nie jestem grubym przegrywem, którego nie chce żadna kobieta, który pomyślał sobie że może w środowisku homoseksualnym miałby większe szanse na
No i mamy tak:

Niebieski szuka ładnej różowej.

Różowy szuka przystojnego niebieskiego.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jestem jakimś ekspertem, ale z tego co zauważyłem to popełniasz tutaj poważny błąd. Z relacji damsko-męskich zauważyłem, że obie strony kierują się kwestią atrakcyjności przyszłego partnera, ale znowu definicja atrakcyjności wygląda różnie w zależności od płci
- dla facetów głównym aspektem oceniania jest tak jak napisałeś wygląd, czy dziewczyna jest ładna, co jest widoczne nie raz jak
Perquis: Nie ma gorszej grupy pod względem oceny urody niż my homo (do których "niestety" należę). Wygląd jest najważniejszy. Masz nadwagę to praktycznie jesteś skazany na bycie szykanowanym. Dlatego mimo, że sam jestem gejem to nie wierzę w te parady równości. Chcemy tolerancji, ale w środowisku tej tolerancji nie ma.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}