Wpis z mikrobloga

@InnuendoPL

@AgresywnyKaloryfer

@FilipChG

@drastx

@oxygen88

Mam pytanie. Widzę, że elfik32 mówi o jakichś dodatkowych punktach dla was przy zgłaszaniu podejrzanych rzeczy. Uważam, że jesteście chamami i egoistami, którzy mają zapędy aby cenzurować wszystko co nie wpisuje się w wasz ograniczony pogląd na świat. Niszczycie ten serwis i społeczność, tak jak kiedyś robiła to elfik32 (wszędzie było widać jej nick). Oczekuję, że jakoś się do tego ustosunkujecie - czy z waszego punktu widzenia jesteście obiektywni na tyle żeby uznawać was za "pierwszą instancję"? Oczywiście ktoś może powiedzieć, że to nieistotne, bo to moderator ocenia - ale jeżeli wybrano nieobiektywnych ludzi należących do kółka wzajemnej adoracji to oznacza że także moderatorzy do niego należą. Jeżeli z kolei moderatorzy są nieobiektywni to trzeba będzie podjąć jakieś kroki.

Oczywiście nie chcę wam sprawić przykrości czy coś - po prostu chcę się z wami podzielić obserwacjami, które mogą nakłonić was do zmiany waszego sposobu bycia (tak jak zmieniła się elfik32). Sądzę, że nie trzeba myśleć o ludziach miło żeby móc się z nimi dogadać i ich lubić.
  • 211
@reszek227:

Uważam, że jesteście chamami i egoistami, którzy mają zapędy aby cenzurować wszystko co nie wpisuje się w wasz ograniczony pogląd na świat.


Czemu? Ja nie mogę cenzurować/usuwać.

Oczywiście nie chcę wam sprawić przykrości czy coś


Wyzywaj ludzi już w drugim zdaniu, pisz, że nie chcesz sprawiać przykrości :D

Oczekuję, że jakoś się do tego ustosunkujecie - czy z waszego punktu widzenia jesteście obiektywni na tyle żeby uznawać was za "pierwszą
@reszek227: ok, my jesteśmy niewiarygodne chamy itp. - ale jak to wygląda w ustach kogoś, kto od pół godziny jest na wykopie, ma wyraźny butthurt i ucieka się do wycieczek osobistych?

Nikt tu nie dostał modowskich uprawnień, więc nie możemy wedle własnej woli usuwać itp. znalezisk.
@reszek227: Oj tam zaraz chamami. Moje miejsce w tej grupie było pewne. Od dawna wiadomo, że na wykopie pełno jest słabej treści. Dużo z tego zakopywałem, ale teraz mam lepsze wyjście. Zamiast samemu siedzieć nad tym, mam siatkę ludzi. Za każdego zgłoszonego mi spamera mogą dodać jedno swoje spamerskie znalezisko i być pewnymi tego, że ich nie zgłoszę.

Oczywiście wciąż mogą zgłaszać to inni, ale jak się mówi, są i na
@reszek227: Oczywiście masz rację. To bardzo nieodpowiedzialne posunięcie ze strony administracji. Wyróżnianie kogokolwiek ze społeczności w ten sposób jest co najmniej nie na miejscu. Poza tym administracja nie gra z nami w otwarte karty. Nie ma oficjalnej lity moderatorów a liczba tych którzy się nie ujawnili jest długa.