Wpis z mikrobloga

Mircy, udało mi się postawić serwer, który może chodzić non-stop nie wymaga żadnej obsługi. Serwer sam zmienia mapy - robi to zawsze po upłynięciu pewnego czasu (czas różny dla różnych map) bez względu na aktualny stan rozgrywki.
Dodatkowo ustawiłem nop2p - może to rozwiązać problemy z desynchronizacją.

Zapraszam pod ip 89.78.153.92 RVGL versja 17.1222a.

Dajcie znać gdyby coś nie działało.
#mirkovolt
  • 16
Wołam zainteresowanych (27) z listy Mirkovolt
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Krx_S @ViperJay @miecz_przeznaczenia @xtomekw1976 @Opipramoli_dihydrochloridum @rtg2000 @Navari @F3NIK5 @wirogez @WillyHack @p3sman @ytany @static_blue @Friday5 @soderf4991 @dj_mysz @Arkil @rasta_pl @BQP @chefren @ysk_ @MrEr @Jakses @Tekkit96 @Smilu @meetom @mikelson22
Dziś chętnie zajrzę. Pomagać adminować tez mogę jeśli to nie uniemożliwia startu w turnieju. Poza tym pewnie będziemy jedynym działającym serwerem do Re-Volta XD
@Tekkit96 w przyszłości tak, przetestujemy i na następny turniej jak znalazł.
Niestety ta gra ma choroby wieku starczego, więc ciężko to ogarnąć, szanuję jak #!$%@? takie coś jak @ACLeague oni są zorganizowani już i mają doświadczenie w prowadzeniu takich akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ACLeague przepraszam że wołam ale szanuje was mocno za to co robicie ( )
Myśle i ze z tego staruszka da się wykrzesać esportowy potencjał, przynajmniej na skale wykopu, a nusz się znajdą kuce, co grę zremasterują lub zrobią remake XD