Wpis z mikrobloga

witam, odnośnie mojego znaleziska, które dzięki wam wisi na głównej i dalej ma się bardzo dobrze, chciałem was poinformować, że skontaktowała się ze mną Pani Ewa Kawiecka @ekaeka z agencji PR firmy Amica, PrtSc dodaje poniżej. Od razu piszę, że jeszcze nie odpowiedziałem na wiadomość. Moim celem było wyraźne i słyszalne zwrócenie uwagi na problem korozji w dosyć nowym i notabene najdroższym modelu zmywarki AMICA, a pośrednio jako społeczność wykopu, zwróciliśmy uwage na MOŻLIWE postarzanie sprzętu, które jest notorycznie stosowane u producentów AGD i z którymi Parlament Europejski mam nadzieję, że zrobi w końcu porządek i to on będzie sprawdzał producentów oraz nakładał sankcje i naciskał na poprawę produkcji w segmencie AGD czy też RTV.

Mimo zaproponowania mi wymiany mojej zmywarki na nówke, nie jestem zainteresowany tą ofertą. "co *****??!, nie chcesz nówki? co już Ci rdza nie przeszkadza..?!" - otóż, tak, przeszkadza, ale usuwając wady na swój koszt, jestem w stanie, razem z wami, spróbować odwrócić tą sytuacje i jako społeczność upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Jednak wybór należy do was. W jaki sposób?

Od początku działałem i działam w dobrej wierze, chciałem na infolinii firmy AMICA zgłosić ten problem, chociaż było już po gwarancji, bo stosując domniemanie niewinności, uważam, że każdy ma prawo do naprawy jakiegoś stanu rzeczy. Jednak spotkałem się z kilkukrotnym słowem NIE i to w niemiły sposób, co na biuro obsługi klienta uważam, za niedopuszczalne! Mam nadzieje, że ktoś tam przyjrzy się bardziej działaniu Infolinii i to zmieni i będzie w końcu również na wyższym poziomie. Macie teraz skutek do czego doprowadza zaniedbanie na tej linii. Chciałbym, żeby firma Amica, robiła trwałe, dobrej jakości i w przyzwoitej cenie, dla Polaków i nie tylko, sprzęt AGD. Dlaczego mamy chwalić tylko zagraniczne koncerny i tylko ich produkty kupować?

Firmie PR Amica proponuje razem z wami no odbudowanie swojego ległego w gruzach PRu i wyposażenie w sprzęt AGD, placówki społecznej, której najbardziej się to przyda. Zgadzając się na to możliwe jest pozytywne kreowanie wizerunku a także część społeczności wykopu, może poczuć dobrze człowiek..

Ale jak mówiłem, decyzja należy teraz tylko do was.

Pierwsza opcja, olać PR i nie robimy nic z tym, ja też nie ide na żaden układ ze swojej strony.

Druga opcja, Amica kupuje AGD dla np. domu samotnej matki (jakiś lepszy pomysł?) Może to być zmywarka, lodówka czy pralka, może to być też kuchenka lub wszystko naraz! PRowcy sami będą wiedzieć ile te posunięcie będzie warte. Mogą się w ogóle nie zgodzić ale.... wątpię

Chciałem wam wszystkim z góry podziękować za dotychczasowe zaangażowanie w tą sprawę.

Pozdrawiam, holdfast

#afera #amica #polska
Pobierz
źródło: comment_TimfBXnjMDPWTwau7Q02Byyr0xhsgwRn.jpg

Wiecie co z tym zrobić

  • nic 17.9% (106)
  • AMICA wyposaża dom samotnej matki w AGD 82.1% (485)

Oddanych głosów: 591

  • 48
postarzanie sprzętu, które jest notorycznie stosowane u producentów AGD i z którymi Parlament Europejski mam nadzieję, że zrobi w końcu porządek


@holdfast: Standard, polak potrzebuje urzędnika, który mu pomoże zrobić zakupy :D

Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy, i kupować będzie można tylko sprzęt z zaświadczeniem od Głównego Urzędu Zmywarek, bo na serio, niektórzy nie mają ani doświadczenia, ani wyobrażni, i np. kupią najtańsze gówno, które się #!$%@? po tygodniu.
Wołam przez MirkoListy wykopujących to znalezisko (616)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @xnx4e @cytrynowysok @zenek123 @VCO1 @powsinogaszszlaja @barkoz @GeraltRedhammer @ewoserpske @yarecky @pma @Marczeslaw @zito-wacek @TomAss83 @Anoncio @Adax_DD @Tomo @korobs @polBarca @jetro @Roballo @LukaszR1 @abc3 @Mniszek84 @Lukasz949 @fulldriver @zbyszek_kieliszek @Sigur @Morfix @hplaserjet4250 @szasznik @fakir13 @Viciu @aguero90 @siersciuchufkrul @