Wpis z mikrobloga

#tv #postawnamilion #logikarozowychpaskow

Dzis w odcinku facet i jego karyna.
Pyanie nr 1:
Facet ma swoj typ odpowiedzi, baba na to: ja szczerze.mowiac nie wiem o co chodzi w pytaniu to ty sie zastanawiaj dalej a ja tutaj LADNIE porozkladam pieniadze na zapadniach. Facet kmini samodzielnie a ona stoi przy zapadniach niczym przy garach. Ok wygral(i)

pytanie 2
Facet widzi odpowiedzi i od razu leci postawic kase na jedna na bank dobra odpowiedz nr 1 a baba:
ALE CZEKAJ! patrzy na odpowiedzi, nawet nie umie ich rozczytac NIE MA BLADEGOBPOJDCIA CO OZNACZAJA UZYTE W NICH SLOWA i mowi: no w sumie ta trzecia tez bym wyeliminowala.. ale druga moze byc dobra. Facet zirytowany mowi ze pierwsza jest dobra bo jest pewien. Wygral
Pytanie 3:
W jaki dzien tyg obchodzi sie swieto dziekczynienia
Baba: wiem ze po tym swiecie zawsze jest black friday wiec muso byc to czwartek lub sobota (!?!?!)
Facet facepalm i traci czas by tlumaczyc:ale ty nie rozumiesz.. to nie ma zadnego znaczenia, tu pytaja o swieto. Baba:no ale po tym swiecie jest black friday wiec to czwartek lub sobota
Postawili na czawrtek bo facet tak chcial a baba:ale postawmy na cos jeszcze
F:nie
Baba:postawmy
F:dobra to se stawiaj na co chcesz
Baba:nie no .. jak ty uwazasz
Jpdl
Wygral

Pytanie3:
Z jakiego zwierzecia robi sie fois gras-watrobki
Baba: gesie albo cielece
Facet:stawiamy na gesie
Ona szeptem do siebie: fois fras robi sie z nozek cielecych chyba (?!!??!?)
Facet:coooooo
Wygrali
Pyt kolejne:
Ktory krol abdykowal przez zlamane serce
Facet od razu odrzucil wiktorie i idzie do pulpitu
Baba:czemu odrzucasz ka
F bo tak sadze
B ALE CZEMU
F bo mi to nie pasuje
B PRZEZ CIEBIE ODRZUCIMY DOBRA ODPOWIEDZ I PRZEGRAMY
POWIEDZ MI CZEMU JA ODRZUCASZ
F bo tak
I tak jeszcze ze dwa razy
Oczywiscie odrzucal zla odp

Kolejne pytanoe
Kto napisal ferdydurke
Facet leci od razu na gombrowicza stawiac
Baba: JESTES PEWIEN!?!?!?!?

Facet widac nie raz palil soe ze wstydu za nia. Sa narzeczenstwem. Moze przejrzy ma oczy jak zobaczy to na ekranie. Szkoda chlopa bo widac ogarniety
  • 15