Wpis z mikrobloga

@ayy__lmao: wychodzisz z błędnego zalozenia, że widz był kiedyś mądry. Jakby był to opera i teatr pękałyby w szwach. Nie wiem dlaczego to tak oburza. W stanach np takie gnioty też przyciągają tłumy i nic w tym dziwnego, tania masowa rozrywka.
Czy ja nie rozumiem kina czy może jednak widz jest coraz głupszy i wybiera tylko takie gnioty?


@ayy__lmao: przeciętny widz, czyli sebek i karyna, których jest najwięcej, wybiorą głupi, lekki i według nich śmieszny film. Papryk Vege o tym wie więc robi tego typu gnioty kilka razy w roku i hajs sam się nabija, a widzowie są zachwyceni filmem, bo jest na ich poziomie. Nie tylko u nas tak jest.
@ayy__lmao:
skąd ci ludzie maja wiedzieć, ze to jest gniot, skoro go jeszcze nie widzieli?
Bo jakiś krytyk tak powiedział?
Sam widziałeś ten film ze wydajesz opinie?
Jak widziałeś to musiałeś być w tej grupie 700 000.
A jak nie, to po co się wypowiadasz na temat czegoś czego nie widzioałes?

no i druga sprawa, ze ludzie po prostu lubią te jego filmy i maja w dupie opinie innych "znawców".
@anty-fronda: Bo Vegeta kręci od lat ten sam film. Bez fabuły, bez jakiegoś sensownego przebiegi akcji, bez logicznego ciągu przyczynowo-skutkowego. Myślisz, że robiąc jedną produkcję co pół roku można zrobić coś sensownego?
@jaqqu7: no i co z tego że non stop to samo. Za każdym razem może mieć nowych widzów którzy o tym nie wiedzą + tych co lubią jego filmy i chodzą na wszystko co kręci. Spirala się nakręca a on idzie za ciosem. Ja np nie widziałem żadnego jego filmu i mógł bym teraz iść żeby zobaczyć o co to całe zamieszanie.