Wpis z mikrobloga

Podczas picia alkoholu pijcie dużo wody. Na każde piwo przynajmniej pól litra wody. Nawet lepiej jak będzie to jakiś prawdziwy sok z owoców, bo zawiera witaminy. Do tego można zarzucić jakiś magnez czy coś i obudzicie się jak bogowie, a przynajmniej nie będziecie umierać. Jeszcze nigdy nie obudziłem się z kacem, więc ta metoda działa przynajmniej na mnie.

Heh #cpunskiprotip ode mnie tym razem. #narkotykizawszespoko #alkohol #kac
  • 17
@kaszlakmain Uzupełnianie płynów w trakcie imprezy i tuż przed spaniem to podstawa. Magnez zależy od osoby, ja sięgam po magnez w tabletkach ale ja często mam jakieś dziwne niedobory magnezu, także po alko obowiązkowo. Warto zjeść coś przed spaniem a rano zalewa z ogórków kiszonych i człowiek czuje się jak młody bóbr. ( ͡ ͜ʖ ͡)
No i ważna sprawa: NIE ZAPIJAJCIE WÓDKI! Jak zapijacie to hektolitrami
Jeszcze nigdy nie obudziłem się z kacem, więc ta metoda działa przynajmniej na mnie.


@kaszlakmain: Ja tam w życiu nie miałem kaca niezależnie od ilości i jakości wypitego alkoholu i nie potrzebuję żadnych obrzędów - po prostu tak mam
@Sinti: Ta psychy i valium tylko, bo bez benzo nie jestem w stanie funkcjonować w społeczeństwie heh. Ostatni raz piłem jakieś 2 miesiące temu. Jeszcze mam nawrót myśli samobójczych, więc przyda mi się zastrzyk kety niedługo.
@Sinti: Mikro dawki LSD? Nie próbowałem, alę wątpię żebym odczuł cokolwiek jak mam tyle benzo we krwi, że 200ug LSD co najwyżej zmieni mi kolorki itd. W sumie mogę spróbować brać minimalnie większe dawki LSD, tak 20-30ug. W tym tygodniu spróbuję i w sumie dam znać jakie odczucia itd.
@kaszlakmain: Nie tylko LSD, wiele substancji można tak stosować. Z tego co mi wiadomo (bo sam tego nie próbowałem) nie chodzi o odczuwanie efektu, samo działanie ma być mniej więcej na granicy placebo (mówimy oczywiście o samym "tripie", bo pozytywne działanie oczywiście ma być odczuwalne po jakimś czasie stosowania) - bo bardziej chodzi oto co się dzieje z organizmem, a nie z samą świadomością, więc nie sugeruj się tym że 200ug
Na każde piwo przynajmniej pól litra wody


@kaszlakmain: XD


Jak wypijesz dwa czteropaki zamiast jednego to pójdziesz spać i wstaniesz jeszcze na fazie, bez kaca.
Kaca dostaniesz kilka godzin później. Protip.