Wpis z mikrobloga

UDAŁO SIĘ W KOŃCU, PO 3 DNIOWEJ WALCE XD ODPALIŁEM TO ARCYDZIEŁO NA WIN 7 64

Żeby zadziałało trzeba gre zainstalować na xp potem, a potem instalkę skopiować na win 7 64 plus zainstalować patcha 1.05. Instalka gry z płytki wydanej w trakcie premiery, nie wiem jak te nowe się instalują ale z tą był problem. Przez te trzy wieczory i popołudnia przywracając do życia najpierw dwa stare kompy z win xp potem laptopa poczułem się jak za czasów kiedy format robiło się co dwa dni XD, wszystko zajechane kondensatory popuchnięte, dziur w dyskach tyle ile w serze żółtym co chwile zamuła, blue screen, godzinne skanowanie i formatowanie 10 gb dysku XD, dzieki #!$%@? bogu, że te komputery już poszły na śmietnik XD. Przypomniałem sobie ile czasu się traciło na takie głupie kombinowanie przy tych złomach XD

#maxpayne #grypc #gimbynieznajo
Pobierz fiszifiszi - UDAŁO SIĘ W KOŃCU, PO 3 DNIOWEJ WALCE XD ODPALIŁEM TO ARCYDZIEŁO NA WIN ...
źródło: comment_vnO8KCHUKr4rHBDuGX6Ax9IwTpp6uj5E.jpg
  • 2
@fiszifiszi:
Tak tylko to tutaj zostawię.
Grę w polskiej wersji wystarczyło odpalić przez setup.exe zamiast z autoruna. Wtedy odpalał się instalator.

Potem, w przypadku karty AMD odpalać w trybie zgodności z Win98 lub z patchem z pcgamingwiki. Wersja gry powinna być najnowsza, jeśli wywala po intrze. Bodaj 1.05.