Wpis z mikrobloga

@Ogar_Ogar: po prostu ciekaw jestem, nie sadzilem, zeby to bylo az takie ciekawe czy popularne, a tu codziennie widze jak ktos wrzuca jakies mapki z ofensyw wojsk jakichs tam w syrii
@Anthon: To zależny od krajów które ich przyjęły. IMHO wszyscy powinni się dogadać z Assadem i sfinansować obozy humanitarne na terenie Syrii a później wysłać do nich nielegalnych imigrantów którzy twierdzą że są Syryjczykami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Anthon: Miałem rok temu egzamin zawodowy, a wiadomo jak się człowiek uczy, to wszystko inne nagle jest ważniejsze. Zacząłem czytać o Turcji, po akurat Słutan robił inbe w Niemczech, potem sru... co tam się odjaniepawla z ISIS i tak już zostałem.
Tak jak już wspomniał ktoś wyżej, zainteresowanie, które jest kwestią gustu. Inni np. ciągle śledzą zmiany w składzie zespołów II ligi angielskiej i formę zawodników, ktoś czyta o autach, których
@Anthon: wiesz, to trochę zmienia optykę gdy bardzo lubisz podróże, nie jest dla ciebie problemem #!$%@?ć żeby odłożyć kasę na nietypowe wakacje - w końcu widzisz takie Persepolis, niezrównane wrażenia z niczym innym - interesuje ono ciebie że względu na historię oraz archeologię i masz zamiar jechać do podobnej Palmiry np. Znajomy był, zdjęcia i wrażenia niezapomniane - no to ok planujesz jechać. A tu #!$%@?, bo wojna. A za kilka
Ale to jest pytanie w stylu:czemu ktoś się interesuje tym, że 22 facetów biega za piłką po trawie. Bo popularne to na pewno nie jest, ludzie śledzący tag syria to jest dość marginalna grupa w skali Polski.


@Ogar_Ogar: coś w tym zdaniu jest nie tak, oglądanie piłki nożnej jest popularne w Polsce co innego przeglądanie tagu #syria Pewnie o to ci chodziło, ale zdanie niepoprawne :)
@meshack: Bo nie ma innej alternatywy.

Masz jeszcze ISIS, pro-tureckich rebeliantów, dżihadystycznych rebeliantów i komunistyczny twór Rożawę (demokratyczny konfederalizm niby a nie komunizm ale w praktyce to to samo).
Mnie bardziej zastanawia fascynacja Assadem i dlaczego jednogłośnie to on i jego rząd jest uznawany za tą dobrą stronę.


@meshack: Asad jest raczej uznawany za najlepszą, a nie za dobrą stronę tego konfliktu.
@Anthon Działa tu zorganizowana grupa której celem jest żeby ma wykopie były tylko jednego typu treści na temat syrii , zauważ że te komentarze są agresywnie Proasadowskie.A przez to że widać je na mikroblogu dla wszystkich reszta niezorientowanych użytkowników przyjmuje tą propagandę tych osób bez sprawdzenia źródeł, niestety
reszta niezorientowanych użytkowników przyjmuje tą propagandę


@Cichydon: Ty widzę od niedawna jesteś na tagu, więc sam możesz co najwyżej robić za niezorientowanego. Prawie każdy kto śledzi przez dłuższy czas konflikt w Syrii kończy kibicując Asadowi. Kwestia orientacji w tym konflikcie i sytuacji w Syrii. Wybierasz między Asadem a radykałami, innych stron tam nie ma lub nie są w stanie zdominować głównego nurtu.
Choć niektórzy tutaj faktycznie wykazują niezdrową fascynację, której sam