Wpis z mikrobloga

Ja pierd...Mam serdecznie dość. Po wczorajszym fake news z partnerstwem Alibaba straciłem masę kasy na #wtc wyszedłem z tego szita z taką stratą, że masakra. Wróciłem jak zbity psiak do Ven.

Kończę przygodę z krypto, tak po dupie dostałem kupując kolejne gówno coiny, które od razu spadały w dół, że nie muszę ratować te resztki jakie mi zostały.

Najgorsze, że ten rynek to ścierwo wypełnione po brzegi spekulantami. Nikogo innego tutaj nie ma, stąd rollercoaster. I to wszystko są szortowcy bezmózgowcy, bo gdyby mieli mózgi, to trzymaliby coiny, żeby te coiny rosły w cenie, żeby nie sprzedawać za 10 dolców tylko za 100. Co za kretyni...

Np. taki Ven, żeby firmy mogły korzystać z możliwości VenChain THOR muszą posiadać Ven - wasze Veny będą warte $500 po sztuce i przebogate fimy kupią od was wasze coiny, a wy kupicie lambo i tak to działa. Już teraz partnerzy Vechain kupili 33,382,500 VET, a tych firm będzie pewnie mnóstwo.

Kasuje ten cholerny tag i zapominam o tej porażce.

#kryptowaluty
  • 19
Najgorsze, że ten rynek to ścierwo wypełnione po brzegi spekulantami. Nikogo innego tutaj nie ma, stąd rollercoaster. I to wszystko są szortowcy bezmózgowcy, bo gdyby mieli mózgi, to trzymaliby coiny, żeby te coiny rosły w cenie, żeby nie sprzedawać za 10 dolców tylko za 100. Co za kretyni...


@Amadeo: Czy to przypadkiem nie ty w okolicach górki VEN sprzedałeś go żeby odkupić niżej?
I to wszystko są szortowcy bezmózgowcy, bo gdyby mieli mózgi, to trzymaliby coiny, żeby te coiny rosły w cenie, żeby nie sprzedawać za 10 dolców tylko za 100. Co za kretyni...


@Amadeo: znam twój boł dupska kolego :)... traktuj te ICO jak wojsko niektóre poprostu aby wygrać bitwę musza paść by inne mogły wygrać coś dla Ciebie.

Pro tip jest taki NIEWAZNE JAKI MASZ SZIT/ALT/ICO w łapie jak Doge jest >20sat
czyli standardowo kupione na górce, sprzedane w dołku. Dzielny dawca kapitału( )


@fireman2: tak jest / kazdy wie ze trzeba kupować na dole i sprzedawać na górze :D gorzej jak myslisz e koniec to 2500$ 5000$ 10 000$ 15 000$ 20 000$.. (na 20 000 to juz nic nie masz i jest FOMO :D ) - Ale jak boli wtedy nie wbijać w rynek takie soczyste
@Amadeo: > Najgorsze, że ten rynek to ścierwo wypełnione po brzegi spekulantami. Nikogo innego tutaj nie ma, stąd rollercoaster. I to wszystko są szortowcy bezmózgowcy, bo gdyby mieli mózgi, to trzymaliby coiny, żeby te coiny rosły w cenie, żeby nie sprzedawać za 10 dolców tylko za 100. Co za kretyni...

Sam siebie opisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amadeo: Juz Ci tłumaczę dlaczego tak to wygląda. Mogłeś kupić btc za 5k $ i obecnie miałbyś 2 razy więcej - cos dla holderów. Ale jeśli kupiłbyś po 5k, sprzedałbyś w grudniu po 20k, odbkupił się pod 6k i własnie sprzedałbyś za 11k to jak myślisz - bedzie wiekszy zysk? Ano będzie. I dlatego tak to wygląda. Jak dla mnie to jest super bo jest zabawa tylko obawiam się 1 momentu
przebogate fimy kupią od was wasze coiny


@Amadeo: Jesteś frajerem pokroju tych krzyczących, że WALL STREET BĘDZIE KUPOWAĆ NASZE BTC PO 20K!!11

A Wall Street to masa starych wyjadaczy z kapitałem i cierpliwością. Jak myślisz, gdzie zapakowały się wszystkie instytucje: po 20k, czy po 6k? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Myślisz, że gdybyś miał miliard, to wolałbyś kupić drożej, bo Cię stać? Nie
@Amadeo: jak dla mnie twój post to oznaka że zaczyna się okres "Anger/Depression" w market cycle i dołek jest już bardzo blisko. Trzeba będzie szykowac hajs na obkupienie się w alty i btc, a później ponownie rozpocznie się rajd do góry i sezon na alty. Jeśli nie zapomnę, przy nastepnej pompce altów będę ciebie wzywał- będziesz sobie pluł w brodę za obecne ruchy.
Krypto to nie jest gra dla niecierpliwych ludzi.