Wpis z mikrobloga

Po tym jak Karnowski atakował Węglarczyka za to, że Onet opublikował fałszywą notatkę na temat kryzysu dyplomatycznego z USA, teraz przerzucił się na zarzut nawet gorszy - oni opublikowali prawdziwą notatkę, która stanowiła tajemnicę.

Jeśli ktoś jest młody i nie pamięta to tak własnie wygląda Trybuna Ludu. Atakowanie opozycji (niezależne media też by atakowali, gdyby wtedy istniały) od obcych agentów wpływu.

#polska #polityka #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
Pobierz adam2a - Po tym jak Karnowski atakował Węglarczyka za to, że Onet opublikował fałszyw...
źródło: comment_jKaudMLQO6boggH0O3kFT7ng003bNGXG.jpg
  • 18
@adam2a: Zaraz, czekaj - to ile już "oficjalnych wytłumaczeń" mieliśmy?

1. Notka nie istnieje, Onet pieprzy bzdury.
2. Notka istnieje, ale Onet naciąga fakty.
3. To wszystko fejk nius.
4. To fejk nius, ale tylko w połowie.
5. Notka istnieje, ale jest tajna i Onet popełnił zdradę.

#!$%@? mać, jeśli mam być szczery to sam wątpiłem w istnienie tej notki, zwłaszcza w takiej formie jaką sugerował Onet - ale jak patrzę
@mnik1: Mistrzu gdyby USA miało robić takie akcje dyplomatyczne jak opisał Onet to przeczytałbyś o tym najpierw w New York Times i Jeruzalem Post a nie w jakimś tam polskim portaliku.
A rózne wersje tworzycie cały czas wy tylko po to by ukryć sedno sprawy - czyli tego że treści dokumentu, jak nie było tak nie ma
@iAmTS:

oni opublikowali prawdziwą notatkę,

prosze linka do publikacji notatki, zdrajcy w narodzie

prosze wskaz gdzie mówilem ze notatki nie ma, to tylko jeden dzien mej aktywnosci napewno znjdziesz,

oj misiu pysiu, ja twierdze ze notatka istnieje ale onet wie ze nie mozna jej opublikowac, bo np , zawiera sprawy dotyczace ukrainy, niemiec itp. wiec onet moze isc w zaparte.
nie znasz tresci notatki wiec spekulujesz.

ja opieram sie na
-
prosze wskaz gdzie mówilem ze notatki nie ma, to tylko jeden dzien mej aktywnosci napewno znjdziesz,


@mobilisinmobile: rzygasz patrząc w lustro? Czy też unikasz spoglądania w nie? Tu masz słowa jakie kierowałeś do mnie pisowski zwolenniku.

pokaz notatke, jak narazie to onet ma taje zródlo z dypy wziete,

nie ma dowodu , nie krec tylko pokaz dowód, sory ale wiara na slowo dziennikazowi onetu lub buzzfeed to smiech

Rozumiem, że tutaj
@adam2a: Ja pamiętam Trybunę, w/g Trybuny nie było żadnej opozycji."oni opublikowali prawdziwą notatkę, która stanowiła tajemnicę." Pojechałeś grubo.
nie ma dowodu , nie krec tylko pokaz dowód, sory ale wiara na slowo dziennikazowi onetu lub buzzfeed to smiech

Rozumiem, że tutaj potwierdzasz istnienie notki, której podobno nie było, choć MSZ potwierdził jej istnienie? Na moją prośbę o wskazanie tego kiedy izraelska strona była w Polsce rozmawiać na temat ustawy o IPN też pominąłeś.


@pikus88: i ciagle nie ma notatki, ciagle powtarzam, pokaz dowód, dawaj misiu gdzie ten dowód, wklejasz
@mobilisinmobile: jeszcze raz, bo widzę, że masz jakieś gigantyczne problemy z czytaniem. Skoro notatki nie ma to o czym oficjalnie mówiło MSZ? Skoro jej nie ma to za ujawnienie czego ten sam MSZ zgłasza sprawę do prokuratury i domaga się ścigania osób ujawniających jej treść?
No misiu, MSZ kłamie?
  • 0
@adam2a Stankiewicz to jak dla mnie jeden z lepszych dziennikarzy. Na pewno jeden z bardziej obiektywnych komentatorów jakich w tej smutnej Polsce mamy