Wpis z mikrobloga

Cześć,

Mamy ranking po 10 tygodniu, mamy zmianę na czele rankingu.
Zaraz przejdę do sedna - najpierw tylko chciałem przypomnieć że dokładnie za tydzień o tej porze otwieramy drugie okienko. Można ale nie trzeba dokonywać transferów, można ale nie trzeba dokonywać zmian kapitanów.
Market z aktualnymi cenami, zwyczajowo za tydzień.

A teraz do podsumowania ostatnich dwóch tygodni.

Najlepsi kolarze od ostatniego podsumowania(ostatnie 2tyg., W9-W10 i jednocześnie cały drugi period):
327 SOLER GIMENEZ Marc - @zojmers
277 YATES Simon - Sim
231 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka - @Pierre_Billotte

Ranking:

1 (+1) @Pierre_Billotte 2555,25
2 (-1) @cult_of_luna 2209,25
3 (-) @schrodingerscat 1975
4 (+7) Sim 1881,75
5 (+4) @tududutududu 1806,75
6 (-1) @Tomhoppe 1804
7 (-3) @Scyzorro83 1800
8 (+2) @DerMirker 1754,75
9 (-3) @Ejszyn 1741,25
10 (+2) @zojmers 1735,75
11 (-3) @Ostatni_Piwniczanin 1601
12 (-5) @Kozzi 1503,75
13 (-) @puchacz22 1146
14 (-) @Eestel 1063,5

Link do excela: https://drive.google.com/open?id=1hjMHZk7iPFP7BUKhDgRntHONxsya9JFz
Za tydzień podsumowanie tylko obrazkowe + link do marketu i przypomnienie jakie wyścigi będą w III periodzie po transferach.
Pobierz cultofluna - Cześć, 

Mamy ranking po 10 tygodniu, mamy zmianę na czele rankingu.
...
źródło: comment_2iiXNc9M7WoWV43D6qT03YV0cjMrtHXy.jpg
  • 22
@Pierre_Billotte: ee różnica jest coś koło 350, będę miał może z 50pkt przewagi (albo i nie), nie powiedziane że za tydzień w tabelce Cię wyprzedzę. W Belgii u mnie w obu wyścigach tylko Vliegen i Vantomme bez formy. San Remo będzie decydować o kolejności po 11 tygodniu.
@Pierre_Billotte: nie spodziewałem się, Vantomme nic nie jeździł do tej pory. Ale i tak bank rozbił schrordinger (Capiot i de Bie) i puchacz (Fenn, Hofstetter, Basso). Zobaczymy jak za 2 dni.

W ogóle to jest niebywałe, 1/4 - 1/5 sezonu za nami, między poszczególnymi zawodnikami takie różnice że jakieś 1.HC ma znaczenie :)

btw - zapomniałem o Piwniczaninie - Fabio Jakobsen to z Ostatni_Piwniczanin Pro Cycling Team ( ͡~ ͜
@cult_of_luna: Jakobsen to mi się chyba będzie po nocach śnić. Przeoczenie go to był okropny błąd.

Mimo tego prowadzenia, to same złe wiadomości mam ostatnio. Albasini i Howson nie jeźdżą nigdzie, gdzie w zeszłym roku, obaj byli w ruchu o tej porze. Kennaugh ma jakieś problemy ze zdrowiem i ma wrócić "w drugiej części sezonu", gdzie go brałem z myślą o Ardenach głównie. Do tego Cavendish wypadł z list na MSR,
@Pierre_Billotte: pamiętając "rozwiązany kontrakt" z Froomem i łapankę to i tak piękne wyniki masz :) Pamiętaj że jakby co to w poniedziałek transfery. Trochę zawodników "niejeżdżących" też się zwolniło ostatnio więc mocno stanieli, a może zaczną jeździć :)