Wpis z mikrobloga

@Sandman: kurde, takie wypasione poradniki były, ja miałem tylko taki dodatek z kaczora donalda który był zajebisty ale o wiele mniejszy objętościowo. Do dziś pamiętam wiele porad jak prawidłowo stawiać kroki w czasie długiego marszu, jak zrobić samouzepłniające się ognisko które cały czas będzie się palić gdy będziemy spać, jak usmazyć jajko na kamieniu nagrzanym na słońcu, jak chronić się przed burzą piaskową
Najlepiej sie czytało giganta ;)


@illneverfallinlove: Oczywiście - zacne jak cholera. Ale zdecydowanie bardziej popularne.

DOBRY SCYZORYK TO POWAŻNA SPRAWA( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JaTegoNiePowiedzialem: xD

kurde, takie wypasione poradniki były, ja miałem tylko taki dodatek z kaczora donalda który był zajebisty ale o wiele mniejszy objętościowo. Do dziś pamiętam wiele porad jak prawidłowo stawiać kroki w czasie długiego marszu, jak zrobić samouzepłniające się ognisko które cały
@Sandman: ja pierdziele, pamiętam taką małą wersję kieszonkową z najważniejszymi poradami w okładce ze zgniłozielonym kolorem, lataliśmy z kolegą po lesie na jego działce i wyskakiwaliśmy na środek drogi z irokezami na głowach w samych slipkach do kąpieli, z łukiem i procą (a była to proca napedzana gumą modelarską i miotała kamolce na 50m XD) umalowani na twarzy brudem w barwy wojenne a potem nas te debile co ich zatrzymywaliśmy próbowali
@Droper mam ten poradnik, tylko już bez okładki. A najlepsze, że na jutubie na kanale survival lily gościówa prezentuje ten poradnik jako jej pierwszą jej lekturę związaną jako tako z bushcraftem:D