Wpis z mikrobloga

@Knax: Ty no jak tam twoja schizofrenia i syndrom oblężonej twierdzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Knaga Marcinka już wypolerowana?

Swoimi teoriami spiskowymi jakoby połowa na tagach była moderatorami tucznika i wszyscy byli przez niego opłacani przypominasz mi płaskoziemców i tych januszy z grazynkami od chemtrails gdzie wszędzie widzą spisek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sam bym nie chciał by moim "liderem" był ktoś, czyje relacje z białostockim pozerem są bardzo niejasne. A wyzywając wszystkich tylko pokazujesz jak bardzo boli Cię to, że Rafonix spalił twoją przykrywkę ( )
Niby nie ma dowodów na to że byłeś opłacany przez Rafonixa. A jakie Ty masz dowody na to, że na tagu grasują moderatorzy Daniela? Oh, bo c0d3r zniknął i pojawił się @alecotusiestalo ? No dowód bardzo. xD każde konto założone w tym samym okresie to rozumiem jego multikonto. Bo tak wynika z twojej żelażnej logiki XD


#patostreamy #patostrimy #danielmagical #rafonix
  • 11
@Knax:
O typie jakie kłamstwa powielam? Ty mówisz coś o kłamaniu? Napisałem że twoje relacje z Rafonixem są niejasne, bo są niejasne - nie wiemy co tak naprawdę między wami zaszło i zarzucasz mi kłamstwo.
Ty niby nie kłamiesz mówiąc że wpisy na mirko są opłacane przez magicala? xDD

Faktem jest to że najpierw wspierałeś magicala, w momencie kiedy wojna między wykopem a nim zagorzała na dobre wyszedłeś naprzeciw zagubionego tłumu
źródło: comment_S6d93YHk7Vwl9HKdwPTw4roKGEQJLzlt.jpg