Wpis z mikrobloga

Powrót Fersusona


@Kajmel: To jedno z moich najskrytszych marzeń. Tuż obok wyjścia z piwnicy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiem, kto by to pozbierał. Czasami myślę o jakimś trenerze, który w teorii należy do grupy "mniejszego kalibru", ale zastanawiam się, czy wszystkie gwiazdki by słuchały. Bardzo chciałbym, aby władze klubu poszły w trochę inną stronę i postawił na Roya Keane'a. Wiem, że to mało możliwe, bo Irlandczyk
@Zashi: moim zdaniem opcja "mniejszy kaliber nie wypaliła" - patrz Moyes i Van Gaal.

Ostatnio na reddicie pojawiła się dsyksuja że Wenger z dobrym nakładem finansowym i wsparciem zarządu (a nie jak w Arsenalu ma cały czas) byłby w stanie bardzo dużo osiągnąć. Podobno się lubiąz Fergusonem
Ostatnio na reddicie pojawiła się dsyksuja że Wenger z dobrym nakładem finansowym i wsparciem zarządu (a nie jak w Arsenalu ma cały czas) byłby w stanie bardzo dużo osiągnąć


@Kajmel: Pewnie tak by było, bo statystycznie to jednak piłkarze dają dupy i zarząd sprowadza mu piłkarz nr 3 lub 4 na liście, bo tygodniówka, kwota transferu, nie podoba się statDNA. Wengerowi i klubowi najwięcej dałaby zmiana otoczenia.

Kto by mógł zastąpić