Wpis z mikrobloga

@rs44: w sumie to nawet troche tak bylo przez krotki moment bo xrp przekroczyl 1$ , a potem jebut . kupowalem po 2.80$ , po 2$, po 1$, i po 0,70$ wiecej juz nie kupuje ;) chyba ze bedzie po 0,50 $ to ok, doloze
@oink_oink niska cena wynika z dużej ilości monet. Gdyby ich było tyle co bitcoina, to moneta by kosztowała kilka tysięcy USD. Żeby zrobić kosztował 50 $, to kapitalizacja całego rynku musiałaby wynieść kilkanaście bilionów USD. Trochę nierealne w najbliższych dwóch latach
@fireman2: trybie, no ale btc, ma inne przeznaczenie troche niz xrp, przeciez tego xrp musi byc wiecej skoro to dla bankow , czy zle mysle ? XRP tez sie tak rozbija do czesci tysiecznych jak btc ? czy jeszcze bardziej moze ?
@oink_oink: wez sobie ilosc sztuk bitcoin i market cap bitcoin, teraz wez ilosc xrp i market cap bitcoina, podziel market cap przez ilosc xrp i wyjdzie Ci ile kosztowal by 1 xrp przy obecnym marketkapie bitcoina, ktory ma 40% dominacji na rynku krypto.
@anty-fronda: co Ty opowiadasz? Czemu ma mnie cieszyc interesy kolegi, ja wiecej wydalem w xrp niz kolega :/ a co do bankow, to wytlumacz mi jak to sie dzieje ze abn i ing maja rozmowy z ripple, a ten wlasnie kolega ma kumpla menagiera w ing i to mu kumpel sprzedal ten rumor ze ponoc jakis deal ma byc z ing
@oink_oink: Z tego co się orientuję, to banki inwestują w technologię, na której jest oparty ripple. Przelewy będą sobie hulać na blockchain ni jak powiązanym z ripple. Żaden bank nie będzie kupował ripple, żeby robić przelewy jak dziś kosztuje 0,7$ , a za miesiąc może 3$. Po drugie twórcy mają nieziemską ilość ripple zamrożoną: Circulating Supply 39 091 716 516 Total Supply 99 992 497 246, jak reszta ~60 000 000