Wpis z mikrobloga

#horizonzerodawn #ps4

Ale ta gra jest piękna. Wczoraj parę minut zjeżdżałem na dupie z górki bo taki zajebisty śnieg zrobili xD

Szkoda, że na początku jest zmulona i wróciłem do niej dopiero po 2 miesiącach, ale tak się wciągnąłem, że kupiłem z marszu dodatek. Cudowna gra i chyba jedyna w której lubię sobie stanąć gdzieś na wzniesieniu i stać tak 5 minut słuchając muzyki i rozmyślając sobie. Jest magia

Jak ktoś przestał grać jak ja to wracać jak najszybciej
  • 19
@Bachal: Ja też. Ale przestałem biegać za tymi kubkami i jelonkami plus olałem misje poboczne jeśli nie zapowiadały się ciekawie i ruszyłem z fabułą. Tak mnie wciągnęło, że teraz sobie dawkuję po 3-4 godziny dziennie żeby szybko nie przejść. Dodatek poprawia wszystkie błędy i jest lepsza mimika, ciekawsze postacie i ciekawe questy poboczne.

Nie grać pod żadnym pozorem z polskim dubbingiem bo zabija cały klimat
@Kiedys_Mialem_Fejm: @piotrek-ry: pewnie miał ten sam problem co ja. Na początku umówmy się. Gameplayowo Wiesiek jest średni. Sama fabuła nie była w stanie mnie zatrzymać. Kupiłem PS4 razem z Wieśkiem i przeszedłem go dopiero na początku 2017 roku xD Gdzieś w pewnym momencie stanąłem i po prostu odpuściłem. Zaraz kupiłem dodatek, trochę pograłem i zacząłem robić tą misję gdzie była jakaś aukcja i tak od 2017 roku leży mi to
@Mega_Smieszek: No #!$%@?ło mnie to, że połowa gry to jeżdżenie za pytajnikami i każdy quest to podążanie jak małpa za ścieżka na minimapie. Do tego słaba walka gdzie liczy się lvl, a nie skill. W takim Dark souls można zabić wszystko na 1 lvlu, a tu przeciwnicy są chyba sztucznie wzmacniani jak się ma niższy lvl. Z kolei jak jak robiłem wszystkie questy to większość miejscówek miała za niski lvl i
każdy quest to podążanie jak małpa za ścieżka na minimapie.


@Kiedys_Mialem_Fejm: oj sobie podkładasz kłody pod nogi. 80% questów w Horizonie to aktywacja ścieżki focusem. to jest ciapka w ciapke wiedźmiński zmysł. I tka jak w Wieśku są ciekawe wydania tego (jak quest z wsią i studnią) tak i Horizon ma swoje.

Ale tak, ta gra jest przecudownie piękna. Mam chyba z 200 screenshotów
@Kiedys_Mialem_Fejm: A co do śniegu, zajebiście wygląda i są takie detale jak trwa pod nim, ale np woda nie zmywa go z ubrania jak błoto w Uncharted 4. Też dokładniejsze były odciski stóp w U4. Ogólnie U4 i HZD razem to jakieś mistrzostwo detali