Wpis z mikrobloga

dzięki pompom żyje


@pawlo74: Dzięki pompom umiera, bo skoro miota nim jak szatan, to nikt normalny nie użyje go nigdy w normalnych zastosowaniach. Jak sama nazwa wskazuje, z założenia jest to kryptowaluta i bitcoin, czyli ma służyć do płacenia, a takie zastosowanie jest marginalne i być może nigdy nie osiągnie tego sprzed około 5 lat.
@MysGG: a jaki masz problem ze spekulantami taka jest prawda, że spekulanci nadają mu wartości bo w takim stadium rozwoju jesteśmy.

A podaj mi przykład kiedy ktoś za coś ostatnio bitcoinami zapłacił


@severson: ludzie płacą ale mało, po co to komu? Fiat się skończy, nie będę miał wyjścia to będę płacił. Teraz ani mi się śni płacić nim, nie jestem głupi. Niekjeden frayer płacił już po kilka BTC za piwo
@MysGG: gdyby nie spekulanci i pompy to nikt by tego kijem nie dotknął koleszko! Latami namawiałem braci i co i hooj śmiali się ze mnie a teraz jak była pompa to nikogo już nie muszę namawiać sami przyłażą i kupują nawet bezemnie. Nie żyj iluzjami w wyimaginowanym świecie pieniądz i żądza zysku rządzi światem.
@pawlo74: Z ekonomią też nie najlepiej, skoro jesteś fanatykiem produktu, który nie działa, nie wnosi żadnej wartości i nie rozwiązuje żadnego problemu, a do tego nie wyróżnia się z innych podobnych niczym, oprócz tego, że jest bardziej bezużyteczny i trochę opóźniony.
Bitcoin jest jeszcze do uratowania, tylko musieliby sobie pójść (albo przynajmniej się uciszyć) tacy użytkownicy jak ty ;)
@severson: niedoczekanie Twoje prędzej wszyscy uciszą si.e ni\z ja. Nic nie wiesz o ekonomii jeżeli uważasz, że wahania to zła rzecz, o reszcie nawet nie dyskutuję bo to stek bzdur. Co Ty możesz wiedzieć o mnie? Jak i cała reszta gawiedzi? Nigdy nie przejmowałem się opinią innych zawsze chodzę własnymi ścieżkami. Twoja opinia nie interesuje mnie za bardzo, nie wykazałeś się tutaj niczym szczególnym aby zasłużyć na respekt. Jakiś butny, przemądrzały