Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego mężczyn tak baaaardzo denerwują kobiety "zimne", "nieprzystępne"? Juz conajmniej 4 razy rózni faceci wyrzucali na mnie swoją frustrację, mieli róznego rodzaju wybuchy złości, bo ja mam problem z zaufaniem i dotykiem, fizycznym zbliżeniem. nie dość, że ja się po prostu boję, bo nie wiem czy mogę zaufać (czy nie chodzi komuś tylko o seks) to dostaję w pakiecie wybuchy złości, obrażania się, albo zrywanie kontaktu.
Wydaje mi się, że jak komuś zależy to traktuję kobietę z cierpliwością i tolerancją. Oczywiście nie w nieskonczonosć, ale moim zdaniem nigdy nie powinien byc z tego powodu wściekły. Co taka wściekłosć mówi? Że mu kompletnie nie zależy na jej uczuciach?
W rezultacie jeszcze bardziej sie was boję.
Aha, i ja staram sie byc wspierająca, dobra, ta nieprzystępność polega na tym, że musi minąć czas, duzo czasu (parę miesięcy) by się zbliżać fizycznie. Nie, ze ja sobie ustalam w głowie termin, tylko dopiero po takim czasie się bardziej otwieram.
#niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Pisać coś o byciu księżniczką? Postaw się w odwrotnej sytuacji kiedy Ty uderzasz do faceta, który na jakiekolwiek Twoje zbliżenie reaguje odrzuceniem, też by Cię to denerwowało jeśli Ci na nim zależy, zaczęłabyś się zastanawiać co jest z Tobą nie tak, że facet tak na Ciebie reaguje i w końcu we frustracji wykrzyczałabyś to niebieskiemu albo urwała kontakt.
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety takie czasy, wszystko musi być szybko, na już, na wczoraj, na teraz, bo jaśnie państwo wytrzymać nie potrafią, bo im hormony buzują, bo "marnują czas". Nie masz się co przejmować takimi, którzy nie potrafią zrozumieć i zaakceptować tego jaka jesteś i dać Ci trochę czasu i dystansu, którego potrzebujesz. Najwyraźniej liczyli na coś szybkiego i nie w smak im się trochę postarać czy po prostu zaprzyjaźnić. Teraz przecież znajdowanie
IskrzacyTowarzysz: @AnonimoweMirkoWyznania a myślałaś o tym by iść ze swoim problemem do psychologa ? Albo seksuologa?bo serio taki rzeczy nie są normalne i powinnaś skonsultować to z lekarzem. Nie ma się co wstydzić ale może zanim znowu będziesz próbowała wejść w jakaś relacje damsko męska to najpierw pójdź do lekarza pogadać o swoich lękach i problemach z zaufaniem.

Zaakceptował: akado}