Wpis z mikrobloga

W tym całym płaczu Gurala chodzi o to, że jedyne jego źródło dochodu właśnie się kończy. Skończy się życie jak pan, o ile można nazwać tak życie siedząc całe dnie przed kompem popijając żuberka. Skończą się nowe ciuchy, kiety na szyi, pizza co drugi dzień i pieniądze na opłacenie wynajmu mieszkania, aż w końcu będzie trzeba iść do normalnej pracy. Pracę ciężko mu będzie znaleźć, bo nie ma wykształcenia ani przede wszystkim doświadczenia zawodowego, będzie też strach przed tym, że ktoś go może rozpoznać i będzie po nim jechał jak po burej suce. Jest w miarę rozpoznawalny i raczej prócz dzieci w wieku max 14 lat nikt nie będzie chciał z nim zbić 'pjony', a raczej wypłacić mu lepe na ryj. Przyjaciół czy znajomych w realnym świecie podejrzewam też nie za wiele, skoro uważał za przyjaciela człowieka którego nigdy nie widział na oczy (czyt. Boxdela), więc nie sądzę by ktoś mu pomógł. Myślał, że jest kimś na YT, bo zainteresowało się nim kilku jupiterów m.in. wspomniany Boxdel, bo był u Wyzwanych. Myślał, że złapał Pana Boga za nogi przez co stał się arogancki, opryskliwy i nie przyjmował do siebie żadnej krytyki, a gdy tylko ktoś miał inne zdanie od niego, bądź mówił wprost, że nie lubi go oglądać - włączał mu się zaraz agresor i jechał tą osobę jak szmatę. Jestem więcej niż pewien, że gdyby nie te wszystkie głupie rajdy, wyzywanie osób to o tej dziewczynce nikt by dziś nie pamiętał. Ktoś tam by coś gadał, ale nie rozeszło by się to na taką skale. Gówno się wylało a wylewać się go będzie jeszcze więcej, bo tak naprawdę to dopiero początek. Na Twoim miejscu bym po prostu się gdzieś zaszył, zrezygnował z działalności na YT i po prostu przeczekał to wszystko, aż się wszystko uspokoi i ludziom się znudzi, a wtedy zaczął normalne życie, poszedł do normalnej pracy, bo w internecie i tak już jesteś skończony, a wszelkie próby walki z nami spowodują tylko to, że coraz więcej ludzi się o Tobie dowie, a co za tym idzie coraz ciężej Ci będzie w normalnym, prawdziwym świecie. Sam sobie zapracowałeś na takie traktowanie i wcale nie jest mi Cię żal.
#gural
  • 7
@polaczyna @jacenty3611 : Jestem tego samego zdania, że wykształcenie to tylko papierek i o niczym nie przesądza, ale jeżeli masz 20 lat a edukacje skończyłeś w wieku 17 lat to co robiłeś przez te 3 lata? Przecież nie wpiszesz sobie do CV 'byłem youtuberem'