Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Już ogarneliśmy zasady, kilka partii zrobionych, gra jest świetna!

Dzisiaj pierwsza taka poważna rozgrywka ( ͡ ͜ʖ ͡)

Karty zafoliowsne, arkusze scenariuszy zalaminowane, zostało polakierować plansze, arkusze postaci, żetony oraz kafelki wyspy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żetony determinacji zamieniłem na uniwersalne mosiężne żetony do gier, lepiej się nimi operuje.

P. S. Jestem bordo od dziś xD

#grybezpradu #gryplanszowe #robinsoncrusoe
Pobierz Jaracz_Joint - Już ogarneliśmy zasady, kilka partii zrobionych, gra jest świetna!

Dz...
źródło: comment_qsV5ly328gWZgpnwgvehYH8DP1KjRYAp.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBekon: problem żeby sprzedać xd?
Ty masz pojęcie o rynku gier planszowych :D?
Właśnie bardziej pożądane są takie które są w idealnym stanie. Sam kupiłem cały horror w arkham już w koszulkach, wielu też jest wygodnych i nie chce im się pakować kart w koszulki.

Nie zapominajmy że gra robinson została wycofana z produkcji i jest to ostatnie wydanie gry roku :)

Uwierz że da się zetrzeć gry, po 2 latach
@PanBekon: Jak kupuję używkę to tylko w koszulkach. Rzadko to robię, bo wolę nówki, które pakuję od razu w koszulki by móc sprzedać za pincet lat za cenę lekkiej używki, a partii mieć tyle ile chcę. Popieram @Jaracz_Joint chociaż tylko koszulkowałem. Nad lakierowaniem w sumie się zastanawiam dla kilku droższych gier jak Wojna o Pierścień. A dla Robinsona gitez pomysł by zalaminować scenariusze, bo są kiepskiej jakości, tylko że niektóre -
@Jaracz_Joint: nie mowie ze to zly pomysl przeciez. Fajnie ze dbasz o planszowki. Zastanawialem sie tylko czy jest sens az tak zabezpieczac gre. Ja z moim robinsonem mam juz niezliczona ilosc parti a gra pomimo otarc na pudelku nie ma sladow zuzycia. Po planszy duzo nie przesuwasz, kart tez w reku nie trzymasz. No ale ja nie dopuszczam do gry ludzi z tlustymi paluchami haha. A ze sprzedaniem chodzilo mi o
@Jaracz_Joint: Kiedy Robinson został wycofany z produkcji? Myślałem nad tym, żeby kiedyś go kupić i ograć, ale jeśli wstrzymali produkcję, to możliwe, że przemyślę decyzję o wcześniejszym zakupie :p
@Jaracz_Joint: wiesz o co chodzi w wydarzeniu susza? W przypadku wykonania akcji zagrozenia, dostaje efekt "odrzuccie te karte oraz odkryjcie koryto. Otrzymujesz 1 znacznik determinacji".
Czy to znaczy, ze moge sobie wyszukac kafelek mapy z korytem, i go polozyc na mapie? czy po prostu odslaniam wczesniej zaslaniete koryto na juz odkrytym kafelu a jak takiego nie mam to nic sie nie dzieje?