Wpis z mikrobloga

Śmieszne, że z piłkarzy co w niemczech nie dostali powołania można by zrobić reprezentacje Niemiec B co by była na pewno lepsza niż Polski :D
Timo Horn ( Ten dobry bramkarz, neuera nie licze )
Reus
Goetze
Gnabry
Goretzka
Weigl
Mustafi
Tah
Max Philip
Volland
Kai Havertz ( 18 latek mega dobry )
Schurlle
Max Mayer
Dahoud
Howedes
Bellarabi
Maximilian Arnorld
uth
kruse
Bracia Benderowie

Dalej mi się nie chce wypisywać. Joachim Lew to ma problemy z wyborem, a nie to co Nawałka xD

#pilkanozna #reprezentacja #mecz
  • 20
@szpecek: lepsza niż polski? no nie wydaje mnie się, ci piłkarze nie bez powodu nie dostali powołania ;) my może nie mamy drugiej drużyny ale pierwsza na tą chwilę jest dość mocna, o czym tak uwielbieni niemcy się ostatnio przekonali ;)
@szpecek xddddd dziecko, nie liczy się to kto ile jest warty, a to jak gra w piłkę i współpracuje z zespołem. Na cenę piłkarza ogromny wpływ na jego medialność i to jak podniesie sprzedaż koszulek i czapeczek, a nie same umiejętności.
@gastxxx: No to jak kto gra w piłkę, wezmę gościa co nie ma szans grać w Reprezentacji Niemiec, niestety w Polsce też nie chciał grać, choć mógł!

Willi Orban zjada naszą obronę
@gastxxx nie złapali się do kadry A, ale i tak nawet zawodnik w średniej formie jest lepszy niż wszyscy od nas z kadry(ofc oprócz Lewandowskiego, Piszczka czy bramkarza). Poza tym sporo z wymienionych przez opa graczy jest młoda lub duża konkurencja na pozycji a u nas byłyby spusty nad nimi.
@szpecek: tyle, że to tak nie działa. Nie wiem czy wiesz ale Niemcy oddali by nam swoich 4 najlepszych napastników byleby tylko dostać Lewandowskiego a dla nas taka zmiana wcale nie byłaby opłacalna. Można mieć nieskończone zaplecze a to i tak nic ci nie da jak nie masz na boisku kogoś kto sam jest jest w stanie odwrócić wynik meczu. Wystarczy wziąć Argentynę jako przykład. Tylu świetnych zawodników ale gdyby nie
@winged: Lewadowski idealny nie jest, teraz Niemcy mają Timo Wernera i w pewnych sytuacjach jest on lepszy niż Lewandowski

Niby Niemcy nie mają zawodnika co sam może zmienić wynik? Mają ich cały zespół !