Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #takaprawda #4konserwy
Ale pis z tą ustawą o "wolnych niedzielach" strolował wszystkich oszołomów neuropopodobnych.

Walili łbami na widok zasad panujących w UE, że są nieomylne i trzeba wszystko jak leci bezrefleksyjnie wdrażać a każdy kto cokolwiek skomentuje to już jest agent rosji itd itp.
No to im PIS wdrożył, dni wolne od handlu XDD

Czyżby w końcu nadszedł czas otrzeźwienia, że nie ma po co oszołomskich zasad transferować do nas?
Nie potrzebne nam dni wolne od handlu tak samo jak i hordy barbarzyńców z afryki i bliskiego wschodu czy inne oszołomstwa obyczajowe tylko dlatego, że gdzieś jacyś wariaci dorwali się do władzy .....

Jak myślicie?
  • 36
Czyżby w końcu nadszedł czas otrzeźwienia, że nie ma po co oszołomskich zasad transferować do nas?

Nie potrzebne nam dni wolne od handlu tak samo jak i hordy barbarzyńców z afryki i bliskiego wschodu czy inne oszołomstwa obyczajowe tylko dlatego, że gdzieś jacyś wariaci dorwali się do władzy .....


@50HerbatGreya: Czuję, że tego fragmentu #neuropa (również pisowskie i ruskie trolle podszywające się pod #4konserwy) nie zrozumieją albo nawet nie przeczytają,
@katuluu
Moja retoryka sprawiła, że z ostatniej dyskusji uciekleś, bo nie miałeś żadnych argumentów, tylko wycieczki ad personam.

Dlatego właśnie nazywa cię gimnazjalistą.
Co do megalomanii - za długo już takie intelektualne robaki jak ty głoszą swoje głupoty. Czas to ukrócić.
@katuluu
Nie da się udowodnić nieistnienia danego faktu. To Michalkiewicz powinien udowodnić którekolwiek że swoich twierdzeń. A tego nie zrobił, bo jest kłamcą. Ty zaś jesteś po prostu naiwny jak dziecko.

Ja też nie znajduje przyjemności w dyskusji z tobą, bo zbyt mało rozumiesz z tego co napisałem, a poza tym jesteś jakimś psycho fanem Michalkiewicza. A to dla mnie dowód niskiego poziomu inteligencji, bo ten gość to taki typowy pieniacza i