Wpis z mikrobloga

Wystawiłem przedmiot na olx za 88zł (najtaniej na całym OLX), kupujący dzwoni, że weźmie za 70. Powiedziałem, ze nawet za 80 nie sprzedam, cena jest sztywna, ogłoszenie świeże, nie targuje się.
"Hurr durr, jadę z przeciwnej strony miasta, niech stracę będę tu i tu o tej i o tej. "
Jestem punktualnie, czekam 10minut, dzwonie gdzie jest... bedzie za 10min.
Mija 15, bez przepraszam, wyciąga rękę po towar i daje 80zł. Mówię, ze słaby żart.
"nie mam 8zł, tylko całą 100"
Pojawia się uśmiech na mojej twarzy i mówie: ja nie mam wydać i nie będę bawił się w przelewy zwrotne...


#olx #januszeolx #heheszki
Pobierz widmo82 - Wystawiłem przedmiot na olx za 88zł (najtaniej na całym OLX), kupujący dzwo...
źródło: comment_rQ4g4bvJp76S4wa3P0uiuZeG5py3iReH.jpg
  • 18
#!$%@?ć tą całą patologię na OLX. Sam próbuję od wczoraj sprzedać telefon i po prostu ręce mi opadają, najlepiej #!$%@? za 30% wartości, albo jeszcze lepiej - za darmolca oddać...


@widmo82: @jestfazajestpompajestczad: Ja tak samo. Wystawiam jakieś bzdury za 100 zł. W necie kupisz za minimum 150 zł, a typ mi odpisuje, że weźmie za 90 zł przy czym w tych 90 zł mam mu jeszczę przesyłkę za pobraniem opłacić
@widmo82: a daj spokoj, ostatnio sprzedawalem kilka rzeczy na OLX i cos tam chcialem kupic
Przy sprzedawaniu 80% wiadomosci ok, jakas negocjacja, ale bez chamstwa czy - biere za polowe ceny i jestem za minute.

ale dwie sytuacje ktore daly mi raka
rzecz wystawiona za 2500, chcialem sprzedac za minimym 2200 bo zalezalo mi na czasie, facet dzwoni, mowi, ze bierze, umowilismy sie na konkretna godzine. Pare minut przed spotkaniem, ze
@Fides_Inversa: szkoda gadać. Typowe pytanie to 'musisz mieć piękne duże piersi... mmm.. dasz mi swoj numer?'' #!$%@? ze wrzucam biustonosze we wszystkich rozmiarach swiata xd albo notoryczne zapytania o używane majtki. Raz koleś zapytał czy mu wyślę 'majtki z brązem', aż z ciekawości zapytałam ze niby jak, odpowiedział, ze kupa w pudełku wystarczy ¯\_(ツ)_/¯