Wpis z mikrobloga

Ktos tu niedawno pisal ze MAN jest niewygodny.. itd. Moze wtrace kilka slow o krolewnie hajłeja- Scani- bo mnie to boli.. Krytyka pod katem kierowcy.
Do dziadostwa bym zaliczyl:
- w zasadzie cala kabina jest mala ciasna niewygodna, przestarzala i powinna byc wymieniona przynajmniej 5 lat temu.
- male schowki
- dach uchylany #!$%@? po calosci. Dziala na zasadzie 0-1. Na otwartym podczas deszczu kapie do srodka, trzeba cos podkladac itd. Do tego zrobiony jest: gora blacha, od wewnatrz plastik, a w srodku pusta przestrzen. Efekt- brak izolacji akustucznej- podczas deszczu tlucze jak by ktos ze srutowki strzelal! Nie odizolowany rowniez termicznie. Latem wali goracem jak cholera.
-Moskitiera zapina sie na kawalek gumki. Po jakims czasie gumka sie rozciaga i zostaje szpara. Juz mi nie raz komarow nalazlo!
- termostat umiejscowiony w srodku lodowki! zeby go ustawic trzeba sie polozyc, albo stanac na glowie. A jak juz ustawisz to i tak sie przestawi bo pokretlo obraca sie bez zadnego oporu. Czyli w #!$%@? sie wylaczy, albo pomrozi wszystko na gnat!
- byty zostawione na stopniu mokna ( tak, tak.. wiem mam zaklejone tasma, ale dale sie mocza tylko mniej) Jeszcze gorzej podczas postoju. Cieknie po uszczelce prosto do buta.
- dolne lozko rozsuwane - Porazka! Zeby je odsunac najpierw fotele do przodu. A jak chcesz wyjsc z budy abarot wszystko do tylu.
- nad gornym lozkiem kabina jest zaokraglona co powoduje uczucie ciasnoty niczym w trumnie.
- brak wygodnego zamkniecia nocnego. Trzeba zakrecac sie na haczyki co jest upierdliwe. Plus przesuwanie lozka i oparcia fotela zeby wyjsc. I w ogole ciagle w tym samochodzie cos sie przesuwa!
- popieprzony tempomat aktywny. Caly czas trzeba go dziubać bo sie przestawia.
- oczywiscie garb na podlodze.
- schowki boczne te nad drzwiami powinny miec jakas gumke bo na dolach wzystko z nich wypada.


I tyle co na biegu wpadlo mi glowy. Sory za byki i chaotyczny opis. Pisane na szajsungu
#zycietruckera #ciezarowki #transport #kierowcy #bekaztransa #gorzkiezale
Pobierz robert5502 - Ktos tu niedawno pisal ze MAN jest niewygodny.. itd. Moze wtrace kilka s...
źródło: comment_t67IrveiUmjrP6JHAkXXBAmPPXAHM05R.jpg
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@robert5502:
Nie marudź
Paryżanka to potrafiła człowieka położyć na kolana
W ostatnim tygodniu jazdy przed sprzedażą wyświetliła komunikat

Usterka modułu adblue


Problem w tym że w niej nigdy czegoś takiego nie było

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Każde auto ma swoje plusy i minusy( )
@robert5502: masz racje.Moim zdaniem Daf i Mercedes to dla kierowcy najlepsze opcje.Co do Scani to jeszcze jej genialne webasto.Nie wiem jak w tej nowej ale w starszej jeden wylot to jakis idiotyzm.woda przy drzwiach przy minus 15 zamarzala