Wpis z mikrobloga

#uber bierzcie przykład z #taxi #warszawa #samochody
Nagranie zniknie gdzieś na mirko, ale i tak uważam, że warto pokazać TAXI w akcji.

Zbliżam się z kierunkiem do skrzyżowania a tutaj cyk, taryfiarz zjeżdża na pas obok aby umożliwić mi skręt.
Z moich obserwacji to większość ma w dupie co się dzieje za nimi gdy stoją na czerwonym, dlatego szanuję Pana Taryfiarza i polecam. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 9
@akado: to prawda, dlatego zawsze włączam pokazując zamiar skręcenia a nie gdy już skręcę :)
Co do A119, chcesz więcej nagrań? Youtube trochę psuje jakość a w ustawieniach kamerki też się trochę grzebałem.
@zortabla_rt: no i kurde prawidłowo, drobne rzeczy, które od razu poprawiają człowiekowi humor. Wczoraj szedłem do samochodu w ścisłym centrum, gdzie wiem, że trudno zaparkować i widzę, że koleś jedzie i się rozgląda czy się gdzieś wciśnie. To pokazuje mu, że ide do samochodu parę metrów dalej, od razu ucieszony, mam nadzieję, że też komuś zrobi dobry uczynek, który nic go nie kosztuje.
@zortabla_rt: Opublikowaleś właśnie własne wykroczenie. Powinieneś się zatrzymać przed przejściem, mimo że było warunkowe. W obecnej sytuacji przejechałeś poprostu na czerwonym( ͡° ͜ʖ ͡°)