Wpis z mikrobloga

@Amarnita: no wlasnie nadal nie jest to dla mnie odpowiedz, generalnie po kwasie tez doswiadczylem bezcelowosci zycia i calkowita pustke, ale nie spowodowalo to u mnie powiekszenia beznadzieji i checi odcinania sie od tego, tylko raczej zaciekawienie, smutne to jest z mojego punktu widzenia, ze niektorzy reaguja na to w ten sposob...
@bigb00m no to jest straszne właśnie, że można się tak czuć bez przerwy, że chęć odcięcia się od tego jest tak silna, że prowadzi koncowo do śmierci w wielu przypadkach, że zamiast mierzyć się z tym wybierają chemię i sztuczna ucieczkę, myślę że jednak częściowo jest to wymysł przemysłu farmaceutycznego, że coś takiego reklamują jako super lek na problemy w życiu
@gg_jap: Nie zdziwiłabym się gdyby te talenty raperskie otrzymywały jakieś korzyści finansowe od ludzi którym zależy na rozprowadzeniu specyfiku.
Od kogoś towar muszą mieć dilerzy, a jak nie towar to chociaż składniki do niego ;)
@ShadyTalezz: Skądże... chyba nie sugerujesz że firmy farma mogłyby tak bardzo narażać się na bankructwo. Jakby się ktoś dowiedział że jakaś firma farmaceutyczna bezpośrednio działa na niekorzyść społeczności, to zaraz oszołomy by ich ciągały po sądach