Wpis z mikrobloga

No wiedziałem, że #plus to gówno ale przekroczyli moje najśmielsze oczekiwania.

F1 startuje dzisiaj w nocy, a mam problem ze stałym łączem to uznałem, że przycebulę i kupię sobie internet na kartę za 15zł z opcją 200GB w nocy (akurat w ten weekend wyścig w Australii to mi pasuje) i 5gb poza tym w pozostałym okresie.
Około 21 włączam kartę i bez problemu korzystam z internetu (zużyłem mniej niż 1gb).
22 doładowałem konto za 10zł żeby aktywować usługę "internet w nocy"
22:09 mi zablokowało konto i nic nie mogłem zrobić - okazało się, że mam -228 zł stanu konta (miałbym -238 ale mi zeżarło moje 10zł) i pełne 5gb pakietu.
Na infolinii jakiś nieogar powiedział mi, że ma #!$%@? bo karta aktywowana 22:09 i nie wie czemu mi wcześniej internet działał, że pakiet 5gb się aktywował wtedy co karta dlatego mi zżerało stan konta a nie pakiet itd.
Mogę reklamację złożyć ale to trwa 30 dni Xd Złożę ją w salonie, dla samej satysfakcji pójdę i chętnie sie dowiem jak to możliwe, że nieaktywna karta działa. @Specjalista_Plus

Tak więc posmumowując:
PLUS 1GB internetu za 25zł "najlepsza oferta na rynku"
#lte #internet #internetmobilny
#plus
Pobierz ereswude - No wiedziałem, że #plus to gówno ale przekroczyli moje najśmielsze oczekiw...
źródło: comment_z4HWQadnqzYGZPuYJqlJWdKtPFKOQmDm.jpg
  • 8
@Norbercikk: Ale to nie był pakiet, użyłem skrótu myślowego. To było 5gb aktywne na starterze, jak potwierdził konsultant od momentu aktywacji karty, a przed aktywacją karty nie powinien przechodzić przez nią żaden transfer.
@ereswude: W tej sprawie proszę o kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta poprzez formularz: www.plus.pl/zadaj-pytanie ze szczegółowym opisem sytuacji. Podaj w nim również: imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu, którego dotyczy sprawa. Potem prześlij mi numer referencyjny, a ja przekażemy go dalej, co przyspieszy realizację Twojego zgłoszenia.
@ereswude: Pamiętam jakieś 15 lat temu ten system działał tak samo. Jak chciałem sobie ściągnąć coś dużego (wtedy coś w okolicach 200mb) to kupowałem najtańszą startówkę plusa i pobierałem do puki nie zablokowało. Wtedy chyba nie pokazywało ile ma się debetu ale mój rekord to też powyżej 200zł na minusie z moich obliczeń. Później karta do kosza i następna. Alternatywą w tamtym okresie do internetu mobilnego był tylko modem 56k.
@biskup2k skoro na pytanie "kiedy mogą zacząć używać karty" w salonie otrzymałem odpowiedź, że już to nie do mnie należy osądzanie w jaki sposób to funkcjonuje i czy poprawnie.